Záhradný pohovka akácie / látka Dekorhome Sivá
242.20 €
Do obchodu
Tieto drevené záhradné lavice má ako praktický, tak štýlový dizajn, ktorým pôsobivo skrášli a oživí vaše vonkajšie bývanie! Záhradná lavica je vyrobená z... Celý popis
Popis
Tieto drevené záhradné lavice má ako praktický, tak štýlový dizajn, ktorým pôsobivo skrášli a oživí vaše vonkajšie bývanie!
Záhradná lavica je vyrobená z masívneho akáciového dreva s olejovým povrchom, je stabilná a má dlhú životnosť. Remeselné spracovanie a krásna kresba dreva dáva každému kusu nábytku jeho charakteristický a neopakovateľný vzhľad. Podušky na sedadlo a vankúš za chrbát prispievajú k pohodlnému posedenie, rovnako ako operadlo a podrúčky.
Dôležité upozornenie: Farby a odtiene dreva sa môžu líšiť kus od kusu, takže je každý kus nábytku úplne jedinečný. Výber kusu k dodaniu je náhodný.
Farba:hnedá / krémováhnedá / sivá
Výber farby zvoľte vo variantoch produktu. Pokiaľ Vami vybraná variant nie je vo výbere, je dočasne nedostupná.
Materiál:masívne akáciové drevo s povrchovou olejovou úpravou / látka (100% polyester)
Rozmery pohovky:šírka: 119 cmhĺbka: 67 cmvýška: 83 cm
šírka sedu: 110 cmvýška sedu: 34 cm
hrúbka podušiek na sedadlo: 6 cmhrúbka podušiek na operadlo: 15 cm
Hmotnosť:15,5 kg
Dodávané v demonte.
Parametre
| FARBA | Sivá |
|---|---|
| FARBA | Hnedá |
| FARBA | Krémová |
| ŠTÝL | Moderný |
| HMOTNOSŤ | 15,5 kg |
| MATERIÁL | Masívne drevo |
| MATERIÁL | Látka |
| DEKOR | Akácia |
| VÝŠKA | 83 cm |
| OBSAH SETU | 1x pohovka |
| OBSAH SETU | 2x poduška na sedák |
| OBSAH SETU | 2x poduška na operadlo |
| VÝŠKA SEDU | 34 cm |
| HĹBKA | 67 cm |
| ŠÍRKA | 119 cm |
| ŠÍRKA SEDU | 110 cm |
| BAREVNÁ VARIANTA | Sivá |
| Hmotnosť | 15500.000g |