Záhradný odkladací stolík polyratan Dekorhome Sivá
110.60 €
Do obchodu
Relaxujte a užite si váš voľný čas na čerstvom vzduchu s naším odkladacím stolíkom v tvare djembe bubna.Tento záhradný odkladací stolík je vyrobený zo... Celý popis
Popis
Relaxujte a užite si váš voľný čas na čerstvom vzduchu s naším odkladacím stolíkom v tvare djembe bubna.Tento záhradný odkladací stolík je vyrobený zo splietaného polyratanu, a je teda klimaticky odolný.Stolná doska zo zosilneného tvrdeného skla sa ľahko čistí vlhkou handričkou.Na tento praktický a šikovný stolík si môžete odkladať nápoje, občerstvenie, časopisy a všetko potrebné, čo chcete mať na dosah ruky.Montáž odkladacieho stolíka je jednoduchá.Farba:čiernahnedásiváVoľbu farby zvoľte vo variante produktu.Rozmery:výška: 53,5 cmpriemer: 42 cmMateriál:polyratan / tvrdené skloHmotnosť:4,9 kgDodává sa v demonte.
Parametre
| FARBA | Čierna |
|---|---|
| FARBA | Sivá |
| FARBA | Hnedá |
| TYP STOLA | Záhradný |
| TYP STOLA | Odkladací |
| DEKOR | Umelý ratan |
| MATERIÁL | Sklo |
| MATERIÁL | Technoratan |
| MATERIÁL | Polyetylén |
| SKLADACIE | Nie |
| ROZKLADACIA | Nie |
| OTVOR PRE SLNEČNÍK | Nie |
| HMOTNOSŤ | 4,9 kg |
| PRIEMER | 42 cm |
| VÝŠKA | 53,5 cm |
| BAREVNÁ VARIANTA | Sivá |
| Hmotnosť | 4880.000g |