Záhradný konferenčný stolík polyratan / sklo Dekorhome Sivá
72.70 €
Do obchodu
Tento záhradný stôl v sebe kombinuje štýl s funkčnosťou a krásne vynikne na každej záhrade. Záhradný stôl na terasu je vyrobený z bezúdržbového PE ratanu,... Celý popis
Popis
Tento záhradný stôl v sebe kombinuje štýl s funkčnosťou a krásne vynikne na každej záhrade.
Záhradný stôl na terasu je vyrobený z bezúdržbového PE ratanu, takže sa skvele hodí k vonkajšieho použitia. Očistiť ho stačí navlhčenou handričkou. Oceľový rám dodáva stola vynikajúcu stabilitu a pevnosť a sklenená stolová doska vnesie do vášho vonkajšieho priestoru dojem prepychu. Stôl je veľmi flexibilný, takže ho môžete ľahko prenášať.
Poznámka: Odporúčame stôl v daždi, snehu a mrazu prikryť, aby vám mohol dobre slúžiť čo najdlhšie.
Farba:hnedásiváčierna
Výber farby zvoľte vo variante produktu. Pokiaľ Vami vybraná variant nie je vo výbere, je dočasne nedostupná.
Materiál:polyratan / oceľ / sklo
Rozmery:šírka: 40 cmhĺbka: 40 cmvýška: 45 cm
Hmotnosť:4,9 kg
Dodávané v demonte.
Parametre
| FARBA | Čierna |
|---|---|
| FARBA | Sivá |
| FARBA | Hnedá |
| TYP STOLA | Záhradný |
| TYP STOLA | Konferenčný |
| ŠTÝL | Moderný |
| ŠTÝL | Ratanový |
| MATERIÁL NÔH | Kov |
| MATERIÁL NÔH | Plast |
| MATERIÁL DOSKY | Sklo |
| NOHY STOLA | 4 nohy |
| MATERIÁL | Kov |
| MATERIÁL | Plast |
| MATERIÁL | Sklo |
| MATERIÁL | Technoratan |
| DEKOR | Umelý ratan |
| ŠÍRKA | 40 cm |
| VÝŠKA | 45 cm |
| ROZKLADACIA | Nie |
| HĹBKA | 40 cm |
| HMOTNOSŤ | 4,9 kg |
| BAREVNÁ VARIANTA | Sivá |
| Hmotnosť | 4900.000g |