Záhradný konferenčný stolík DOROTA Dekorhome Čierna
83.90 €
Do obchodu
Tento konferenčný stolík s drevenými nohami je ideálny pre zdobenie terasy, záhrady, bazéna alebo iných vonkajších priestorov. Čajový stolík je zhotovený z PE... Celý popis
Popis
Tento konferenčný stolík s drevenými nohami je ideálny pre zdobenie terasy, záhrady, bazéna alebo iných vonkajších priestorov.
Čajový stolík je zhotovený z PE ratanu s rámom z práškovo lakovanej ocele, je teda pevný, pevný a výborne vzdoruje klimatickým vplyvom. Stolík sa ľahko čistí, veľa toho vydrží a môžete ho vonku pokojne používať deň čo deň, PE ratan je totiž vhodný do každého počasia. Robustná stolná doska je ideálna pre odkladanie jedla a pitia, aby ste ho mali pekne po ruke. Tento stolík možné navyše bez námahy presúvať, kam práve potrebujete, pretože má ľahký a modulárny dizajn.
Poznámka: Odporúčame konferenčný stolík v daždi, snehu a mrazu prikryť.
Farba:béžová / hnedáčierna / hnedá
Výber farby zvoľte vo variantoch produktu. Pokiaľ Vami vybraná variant nie je vo výbere, je dočasne nedostupná.
Materiál:polyratan / práškovo lakovaná oceľ / eukalyptus s povrchom, ktorý vyzerá ako teak
Rozmery stola:šírka: 70 cmhĺbka: 50 cmvýška: 33 cm
Hmotnosť:5 kg
Dodávané v demonte.
Parametre
| FARBA | Čierna |
|---|---|
| FARBA | Hnedá |
| FARBA | Béžová |
| TYP STOLA | Záhradný |
| TYP STOLA | Konferenčný |
| ŠTÝL | Moderný |
| ŠTÝL | Ratanový |
| ŠTÝL | Elegantný |
| MATERIÁL NÔH | Masívne drevo |
| MATERIÁL DOSKY | Plast |
| NOHY STOLA | 4 nohy |
| MATERIÁL | Kov |
| MATERIÁL | Plast |
| MATERIÁL | Masívne drevo |
| MATERIÁL | Technoratan |
| DEKOR | Umelý ratan |
| DEKOR | Eukalyptové drevo |
| HMOTNOSŤ | 5 kg |
| ŠÍRKA | 70 cm |
| ROZKLADACIA | Nie |
| OTVOR PRE SLNEČNÍK | Nie |
| HĹBKA | 50 cm |
| VÝŠKA | 33 cm |
| BAREVNÁ VARIANTA | Čierna |
| Hmotnosť | 5000.000g |