Záhradný konferenčný stolík akácie Dekorhome 50x35x36 cm
68.50 €
Do obchodu
Užite si s priateľmi alebo rodinou pohodové chvíle pri káve na čerstvom vzduchu s týmto štýlovým dreveným konferenčným stolíkom! Stolík je vyrobený z... Celý popis
Popis
Užite si s priateľmi alebo rodinou pohodové chvíle pri káve na čerstvom vzduchu s týmto štýlovým dreveným konferenčným stolíkom!
Stolík je vyrobený z masívneho akáciového dreva ošetreného prírodným olejom, výborne preto vzdoruje klimatickým vplyvom a má dlhú životnosť. Každá fáza výrobného procesu je vykonávaná s mimoriadnou starostlivosťou, či už sa jedná o leštenie alebo lakovanie. Robustná stolná doska s latkovým dizajnom ponúka šikovnú plochu, kam si môžete položiť občerstvenie, košíky s ovocím, rôzne dekorácie a mnoho ďalšieho.
Dôležitá poznámka: Odtiene a kresba dreva sa líšia od kusu, a preto je každý stolík úplne jedinečný. Výber kusu na dodanie je náhodný.
Poznámka: Aby ste predĺžili životnosť vášho záhradného nábytku, odporúčame vám pravidelne ho čistiť a nenechávať ho zbytočne vonku nechránený.
Čistenie: Použite jemný mydlový roztok.
Skladovanie: Ak je to možné, skladujte ho na chladnom a suchom mieste v interiéri. Pokiaľ výrobok skladujete vonku, chráňte ho pod vodeodolným krytom. Po daždi alebo snežení zotrite z povrchov prebytočnú vodu či sneh. Zaistite dostatočnú cirkuláciu vzduchu, aby sa nábytok nepoškodil vlhkosťou.
Farba:prírodná akácia
Rozmery:šírka: 45 / 50 / 70 / 85 / 90 / 110 cmhĺbka: 35 / 40 / 45 / 50 / 60 / 85 / 110 cmvýška: 36 / 45 cm
Materiál:masívne akáciové drevo s prírodnou olejovou povrchovou úpravou
Hmotnosť:4,5 / 4,1 / 5,7 / 9,6 / 7,2 / 9,8 / 15,4 kg
Dodávané v demonte.
Parametre
| TYP STOLA | Záhradný |
|---|---|
| TYP STOLA | Konferenčný |
| ŠTÝL | Vintage |
| ŠTÝL | Provence |
| ŠTÝL | Vidiecky |
| MATERIÁL NÔH | Masívne drevo |
| MATERIÁL DOSKY | Masívne drevo |
| FARBA | Hnedá |
| NOHY STOLA | 4 nohy |
| MATERIÁL | Masívne drevo |
| DEKOR | Akácia |
| ŠÍRKA | 50 cm |
| ŠÍRKA | 45 cm |
| ŠÍRKA | 70 cm |
| ŠÍRKA | 90 cm |
| ŠÍRKA | 85 cm |
| ŠÍRKA | 110 cm |
| HMOTNOSŤ | 4,5 kg |
| HMOTNOSŤ | 5,7 kg |
| HMOTNOSŤ | 15,4 kg |
| HMOTNOSŤ | 9,6 kg |
| HMOTNOSŤ | 4,1 kg |
| HMOTNOSŤ | 7,2 kg |
| HMOTNOSŤ | 9,8 kg |
| VÝŠKA | 45 cm |
| VÝŠKA | 36 cm |
| HĹBKA | 40 cm |
| HĹBKA | 45 cm |
| HĹBKA | 60 cm |
| HĹBKA | 50 cm |
| HĹBKA | 35 cm |
| HĹBKA | 110 cm |
| HĹBKA | 85 cm |
| ROZMER | 50x35x36 cm |
| Hmotnosť | 15400.000g |