Záhradný jedálenský stôl teak Dekorhome 140x80x77 cm
366.80 €
Do obchodu
Tento drevený jedálenský stôl je ošetrený lazúrou na vodnej báze. Každej kuchyni, záhrade či terase dodá prírodné kúzlo. Nábytok je zhotovený z extrémne... Celý popis
Popis
Tento drevený jedálenský stôl je ošetrený lazúrou na vodnej báze. Každej kuchyni, záhrade či terase dodá prírodné kúzlo.
Nábytok je zhotovený z extrémne odolného teakového tvrdého dreva, ktoré už prešlo procesom zmršťovania, bolo umelo vysušené a potom jemne a veľmi hladko obrúsené. Teakové drevo je oceňované pre svoju výnimočnú pevnosť a klimatickú odolnosť, a preto je jedným z najobľúbenejších materiálov na výrobu záhradného nábytku. Je to skvelá voľba, ak si chcete zaobstarať záhradný nábytok, ktorý vám bude slúžiť dlhé roky.
Krásna lazúra na vodnej báze prepožičiava drevu hrejivý odtieň. Stôl s klasickým vzhľadom je navyše vodeodolný, takže ho môžete postaviť ako dovnútra, tak aj von!
Poznámka: Aby ste predĺžili životnosť vášho záhradného nábytku, odporúčame vám pravidelne ho čistiť a nenechávať ho zbytočne vonku nechránený.
Čistenie: Použite jemný mydlový roztok.
Skladovanie: Ak je to možné, skladujte ho na chladnom a suchom mieste v interiéri. Pokiaľ výrobok skladujete vonku, chráňte ho pod vodeodolným krytom. Po daždi alebo snežení zotrite z povrchov prebytočnú vodu či sneh. Zaistite dostatočnú cirkuláciu vzduchu, aby sa nábytok nepoškodil vlhkosťou.
Farba:prírodná hnedá
Materiál:masívne teakové drevo
Rozmery:šírka: 80 / 110 / 120 / 140 / 150 / 160 / 180 / 200 cmhĺbka: 70 / 80 / 90 / 100 / 110 / 120 cmvýška: 77 cm
hrúbka stolnej dosky: 2,5/3 cmnohy stola: 5 x 5 cm
120 x 70 x 77 cm (20,1 kg)80 x 80 x 77 cm (18 kg)140 x 80 x 77 cm (24,9 kg)160 x 80 x 77 cm (26,2 kg)150 x 90 x 77 cm (29,5 kg)180 x 90 x 77 cm (30,8 kg)200 x 100 x 77 cm (60,4 kg)110 x 110 x 77 cm (22,9 kg)120 x 120 x 77 cm (28 kg)
Výber rozmeru stola zvoľte vo variante produktu. Pokiaľ Vami vybraný variant nie je vo výbere, je dočasne nedostupný.
Hmotnosť:18 / 20,1 / 22,9 / 24,9 / 26,2 / 28 / 29,5 / 30,8 / 60,4 kg
Dodávané v demonte.
Parametre
| TYP STOLA | Jedálenský |
|---|---|
| TYP STOLA | Záhradný |
| TYP STOLA | Univerzálny |
| ŠTÝL | Moderný |
| MATERIÁL NÔH | Masívne drevo |
| MATERIÁL DOSKY | Masívne drevo |
| FARBA | Hnedá |
| HMOTNOSŤ | 18 kg |
| HMOTNOSŤ | 28 kg |
| HMOTNOSŤ | 29,5 kg |
| HMOTNOSŤ | 26,2 kg |
| HMOTNOSŤ | 60,5 kg |
| HMOTNOSŤ | 20,1 kg |
| HMOTNOSŤ | 30,8 kg |
| HMOTNOSŤ | 24,9 kg |
| HMOTNOSŤ | 22,9 kg |
| HRÚBKA DOSKY | 3 cm |
| HRÚBKA DOSKY | 2,5 cm |
| NOHY STOLA | 4 nohy |
| TVAR | Štvorcový |
| TVAR | Obdĺžnikový |
| MATERIÁL | Masívne drevo |
| VÝŠKA | 77 cm |
| ŠÍRKA | 120 cm |
| ŠÍRKA | 80 cm |
| ŠÍRKA | 180 cm |
| ŠÍRKA | 160 cm |
| ŠÍRKA | 200 cm |
| ŠÍRKA | 140 cm |
| ŠÍRKA | 110 cm |
| ŠÍRKA | 150 cm |
| ROZKLADACIA | Nie |
| ÚLOŽNÝ PRIESTOR | Nie |
| OTVOR PRE SLNEČNÍK | Nie |
| VYSOKÝ LESK | Nie |
| HĹBKA | 110 cm |
| HĹBKA | 80 cm |
| HĹBKA | 100 cm |
| HĹBKA | 70 cm |
| HĹBKA | 120 cm |
| HĹBKA | 90 cm |
| DEKOR | Teakové drevo |
| ROZMER | 140x80x77 cm |
| Hmotnosť | 60400.000g |