Záhradný jedálenský stôl oceľ / sklo Strieborná
127.30 €
Do obchodu
Tento záhradný jedálenský stôl so zaoblenými rohmi dokonale kombinuje krásu klasického dizajnu s modernými materiálmi. Vďaka tomu je nábytok veľmi... Celý popis
Popis
Tento záhradný jedálenský stôl so zaoblenými rohmi dokonale kombinuje krásu klasického dizajnu s modernými materiálmi. Vďaka tomu je nábytok veľmi univerzálny, vyzerá skvele ako na klasické záhrade, tak na moderné terase. Dodáva sa v troch farebných prevedeniach - čierna, strieborná a cappuccino. Pohodlne sa k nemu zmestí až 6 osôb.
Stôl je vyrobený z kvalitnej odľahčenej ocele. Vďaka tomu je odolný a pevný, zároveň však tiež veľmi ľahký a praktický. Je opatrený doskou z kvalitného ozdobného tvrdeného skla s hrúbkou 5 mm. Má zosilnené dno, vďaka čomu je ešte stabilnejšie. Ďalej je vybavený uzatváracím otvorom na slnečník s priemerom 42 mm alebo 50 mm.
Oceľové profily sú natreté práškovou farbou odolnou proti oderu a poškodeniu, takže si stôl zachová svoj atraktívny vzhľad po dlhé roky.
Stôl sa hodí do setu napríklad k týmto stoličkám.
Farba:striebornáčiernacappuccino
Výber farby zvoľte vo variante produktu. Pokiaľ Vami vybraná varianta nie je vo výbere, je dočasne nedostupná.
Materiál:ozdobné tvrdené sklo / oceľ
Rozmery stola:šírka: 150 cmhĺbka: 90 cmvýška: 73 cm
Priemer otvoru na slnečník:42 mm alebo 50 mm
Hmotnosť:22 kg
Parametre
| FARBA | Čierna |
|---|---|
| FARBA | Strieborná |
| FARBA | Cappuccino |
| POČET MIEST NA SEDENIE | 6 osob |
| TYP STOLA | Jedálenský |
| TYP STOLA | Záhradný |
| ŠTÝL | Moderný |
| HMOTNOSŤ | 22 kg |
| NOHY STOLA | 4 nohy |
| MATERIÁL | Kov |
| MATERIÁL | Sklo |
| VÝŠKA | 73 cm |
| OTVOR PRE SLNEČNÍK | Áno |
| PRIEMER OTVORU | 5 cm |
| PRIEMER OTVORU | 4,2 cm |
| HRÚBKA DOSKY | 0,5 cm |
| ŠÍRKA | 150 cm |
| HĹBKA | 90 cm |
| BAREVNÁ VARIANTA | Strieborná |
| Hmotnosť | 22000.000g |