Záhradný jedálenský stôl čierna / sklo Dekorhome 80x80x74 cm
144.50 €
Do obchodu
Užite si každodenné večere s celou rodinou u tohto módneho záhradného stola! Tento jedálenský stôl je vyrobený z práškovo lakovaného oceľového rámu, je... Celý popis
Popis
Užite si každodenné večere s celou rodinou u tohto módneho záhradného stola!
Tento jedálenský stôl je vyrobený z práškovo lakovaného oceľového rámu, je robustný a stabilný pre každodenné vonkajšie použitie. Hladká sklenená stolová doska sa ľahko čistí vlhkou handričkou. Pevná doska stola je ideálna pre umiestnenie jedál, nápojov a iných dekoratívnych predmetov.
Poznámka: Odporúčame stôl za dažďa, snehu a mrazu prikryť, aby vám vydržal dobre slúžiť čo najdlhšie.
Farba:čierna
Materiál:oceľ s práškovým nástrekom / sklo
Rozmery:šírka: 80 / 190 cmhĺbka: 80 / 90 cmvýška: 74 cm
Stôl ponúkame v dvoch veľkostiach. Výber veľkosti zvoľte vo variante produktu. Pokiaľ Vami vybraná variant nie je vo výbere, je dočasne nedostupná.
Hmotnosť:15,7 / 33,5 kg
Parametre
| FARBA | Čierna |
|---|---|
| POČET MIEST NA SEDENIE | 4 osoby |
| POČET MIEST NA SEDENIE | 6 osob |
| POČET MIEST NA SEDENIE | 8 osob a více |
| POČET MIEST NA SEDENIE | 5 osob |
| TYP STOLA | Jedálenský |
| TYP STOLA | Záhradný |
| ŠTÝL | Moderný |
| MATERIÁL NÔH | Kov |
| MATERIÁL DOSKY | Sklo |
| NOHY STOLA | 4 nohy |
| MATERIÁL | Kov |
| MATERIÁL | Sklo |
| ROZKLADACIA | Nie |
| OTVOR PRE SLNEČNÍK | Nie |
| HMOTNOSŤ | 15,7 kg |
| HMOTNOSŤ | 33,5 kg |
| ŠÍRKA | 80 cm |
| ŠÍRKA | 190 cm |
| VÝŠKA | 74 cm |
| HĹBKA | 80 cm |
| HĹBKA | 90 cm |
| ROZMER | 80x80x74 cm |
| Hmotnosť | 15700.000g |