Záhradný jedálenský set s poduškami 3 ks čierna Dekorhome Čierna / biela
321.00 €
Do obchodu
Tento jedálenský set má štýlový dizajn a odolný oceľový rám a je perfektnou voľbou pre váš vonkajší obytný priestor. Záhradný jedálenský set má oceľový rám s... Celý popis
Popis
Tento jedálenský set má štýlový dizajn a odolný oceľový rám a je perfektnou voľbou pre váš vonkajší obytný priestor.
Záhradný jedálenský set má oceľový rám s práškovým nástrekom, ktorý stolu a stoličkám dodáva na stabilite a odolnosti. Set vonkajšieho nábytku je zhotovený z PE ratanu odolnému voči poveternostným vplyvom a vode, takže sa ľahko čistí. Silné odnímateľné sedáky zvyšujú pohodlie pri sedení a ľahko sa bijú.
Poznámka: Aby ste predĺžili životnosť vášho záhradného nábytku, odporúčame vám pravidelne ho čistiť a nenechávať ho zbytočne vonku nechránený.
Čistenie: Použite jemný mydlový roztok.
Skladovanie: Ak je to možné, skladujte ho na chladnom a suchom mieste v interiéri. Pokiaľ výrobok skladujete vonku, chráňte ho pod vodeodolným krytom. Po daždi alebo snežení zotrite z povrchov prebytočnú vodu či sneh. Zaistite dostatočnú cirkuláciu vzduchu, aby sa nábytok nepoškodil vlhkosťou.
Farba:čierna / biele skločierna / čierne sklo
Výber farby zvoľte vo variante produktu. Pokiaľ Vami vybraný variant nie je vo výbere, je dočasne nedostupný.
Materiál:polyratan / látka (100% polyester) / práškovo lakovaná oceľ / tvrdené sklo
Rozmery stola:šírka: 90 cmhĺbka: 90 cmvýška: 75 cm
Rozmery kresla:šírka: 61 cmhĺbka: 60 cmvýška: 68 cm
Hmotnosť:34 kg
Dodávané v demonte.
Balenie obsahuje: 1 x stôl, 2 x kreslo, 2 x poduška
Parametre
| FARBA | Biela |
|---|---|
| FARBA | Čierna |
| POČET MIEST NA SEDENIE | 4 osoby |
| POČET MIEST NA SEDENIE | 2 osoby |
| TYP STOLA | Jedálenský |
| TYP STOLA | Záhradný |
| ŠTÝL | Moderný |
| ŠTÝL | Ratanový |
| MATERIÁL NÔH | Kov |
| MATERIÁL NÔH | Umelý ratan |
| MATERIÁL DOSKY | Sklo |
| HMOTNOSŤ | 34 kg |
| NOHY STOLA | 4 nohy |
| TVAR | Štvorcový |
| MATERIÁL | Kov |
| MATERIÁL | Polyester |
| MATERIÁL | Sklo |
| MATERIÁL | Látka |
| MATERIÁL | Technoratan |
| DEKOR | Umelý ratan |
| POLOHOVACIE | Nie |
| OBSAH SETU | 2x kreslo |
| OBSAH SETU | 1x stôl |
| OBSAH SETU | 2x poduška na sedák |
| VÝŠKA | 75 cm |
| VÝŠKA | 68 cm |
| ŠÍRKA | 61 cm |
| ŠÍRKA | 90 cm |
| SKLADACIE | Nie |
| ROZKLADACIA | Nie |
| ÚLOŽNÝ PRIESTOR | Nie |
| OTVOR PRE SLNEČNÍK | Nie |
| HĹBKA | 60 cm |
| HĹBKA | 90 cm |
| OPIERKY RUK | Áno |
| TYP OPIERKY RUKOU | Pevné |
| FARBA POŤAHU | Čierna |
| BAREVNÁ VARIANTA | Čierna / biela |
| Hmotnosť | 34000.000g |