Záhradný jedálenský set guľatý 8+1 polyratan Sivá
3594.10 €
Do obchodu
Táto veľká luxusná záhradná jedálenská súprava je mimoriadne pohodlná a zároveň efektívne. Svojim užívateľom poskytne maximálne pohodlie a originálne vyzdobí... Celý popis
Popis
Táto veľká luxusná záhradná jedálenská súprava je mimoriadne pohodlná a zároveň efektívne. Svojim užívateľom poskytne maximálne pohodlie a originálne vyzdobí každú elegantný záhradu či terasu. Je to ideálna ponuka pre každého, kto hľadá komfort v najlepšom štýle. Dádává sa v šiestich farebných variantoch - krémová / béžová melanž, svetlo sivá / sivá melanž, hnedá / hnedá melanž, sivá / sivá melanž, biela / sivá, prírodná / hnedá melanž a biela / sivá.
Jedálenská sada dokonale kombinuje pevnosť práškovo lakované hliníkové konštrukcie s vysokou odolnosťou a estetikou ručne tkaného výplety z polyratanu. Výsledkom je, že nábytok je atraktívny a veľmi odolný voči škodlivým vplyvom poveternostných podmienok, UV žiarenie alebo mechanickému poškodeniu. Zároveň sa s ním aj vďaka použitiu ľahkých materiálov dá jednoducho manipulovať.
Priestranný okrúhly stôl s priemerom 180 cm je prakticky riešený pridaným úložným priestorom pod doskou.
Sada sa skladá zo stola s pevnou doskou z tvrdeného skla a 8 pohodlných kresiel s krásne prešívanými vankúšmi na sedadle a operadle.
Balenie obsahuje: 1x stôl, 1 doska z tvrdeného skla, 8x kreslo, 16x poduška a montážna sada
Farba:hnedá / hnedá melanžkrémová / béžová melanžsvetlo šedá / šedá melanžsivá / sivá melanžprírodná / hnedá melanžbiela / sivá
Výber farby zvoľte vo variante produktu. Pokiaľ Vami vybraná varianta nie je vo výbere, je dočasne nedostupná.
Materiál:práškovo lakovaný hliník / polyratan PE / tvrdené sklo / 100% polyester
Rozmery stola:šírka: 180 cmhĺbka: 180 cmvýška: 75 cmhrúbka sklenenej dosky: 8 mm
hmotnosť stola: 62 kg
Rozmery kresla:šírka: 62 cmhĺbka: 74 cmvýška: 98 cm
šírka sedu: 52 cmhĺbka sedu: 51 cmvýška sedu: 48 cmvýška sedu bez vankúša: 43 cm
hrúbka podušky na sedák: 5 cmhrúbka podušky na operadlo: 11 cm
hmotnosť kresla: 9,5 kg
Hmotnosť:120 kg
Dodávané v demonte.
Parametre
| FARBA | Biela |
|---|---|
| FARBA | Sivá |
| FARBA | Hnedá |
| FARBA | Krémová |
| POČET MIEST NA SEDENIE | 8 osob a více |
| TYP STOLA | Jedálenský |
| TYP STOLA | Záhradný |
| MATERIÁL DOSKY | Sklo |
| VÝŠKA STOLA | 75 cm |
| NOHY STOLA | 4 nohy |
| TVAR | Guľatý |
| DEKOR | Umelý ratan |
| MATERIÁL | Polyester |
| MATERIÁL | Sklo |
| MATERIÁL | Technoratan |
| ŠÍRKA KRESLA | 62 cm |
| VÝŠKA | 75 cm |
| VÝŠKA | 98 cm |
| ŠÍRKA | 62 cm |
| ŠÍRKA | 180 cm |
| VÝŠKA SEDU | 43 cm |
| VÝŠKA SEDU | 48 cm |
| VÝŠKA KRESLA | 98 cm |
| OBSAH SETU | 1x stôl |
| OBSAH SETU | 8x kreslo |
| OBSAH SETU | 1x sklenená doska |
| OBSAH SETU | 8x poduška na sedák |
| OBSAH SETU | 8x poduška na operadlo |
| HĹBKA STOLU | 180 cm |
| ÚLOŽNÝ PRIESTOR | Áno |
| OTVOR PRE SLNEČNÍK | Nie |
| HĹBKA KRESLA | 74 cm |
| ŠÍRKA STOLA | 180 cm |
| HMOTNOSŤ | 138 kg |
| HĹBKA | 74 cm |
| HĹBKA | 180 cm |
| MATERIÁL NÔH | Umelý ratan |
| BAREVNÁ VARIANTA | Sivá |
| Hmotnosť | 138000.000g |