Záhradný jedálenský set guľatý 6+1 Hnedá
2852.80 €
Do obchodu
ZÁHRADNÝ JEDÁLNY SET GUĽATÝ 6+1 Predstavte si záhradný jedálenský set, ktorý spája kvalitu, štýl a pohodlie do jedného dokonalého celku. Záhradný jedálenský... Celý popis
Popis
ZÁHRADNÝ JEDÁLNY SET GUĽATÝ 6+1
Predstavte si záhradný jedálenský set, ktorý spája kvalitu, štýl a pohodlie do jedného dokonalého celku. Záhradný jedálenský set okrúhly 6+1 (polyratan) je viac než len nábytok - je to Vaše každodenné útočisko na relaxáciu, miesto na zdieľanie nezabudnuteľných chvíľ s rodinou a priateľmi, a zároveň elegantný doplnok, ktorý oživí každú záhradu či terasu.
POHODLIE A KVALITA
Na prvý pohľad zaujme svojim moderným designom a kvalitným spracovaním. Vďaka použitiu práškovo lakovaného hliníka a polyratanu PE je set extrémne odolný voči nepriazni počasia, UV žiareniu a mechanickému poškodeniu. Niet teda divu, že si zachová svoj pôvab bez ohľadu na to, čo mu príroda prichystá.
PRAKTIČNOSŤ A FUNKČNOSŤ
Okrúhly stôl ponúka dostatok priestoru pre Vaše gurmánske experimenty a rodinné hostiny, zatiaľ čo praktický úložný priestor pod doskou poskytuje miesto na uloženie všetkého nevyhnutného. Súprava obsahuje 6 pohodlných kresiel s mäkkými, prešívanými vankúšmi, ktoré zaručujú komfort aj počas dlhých večerov strávených na čerstvom vzduchu.
FAREBNÉ VARIANTY
Chcete zladiť farbu s prvkami Vašej záhrady a terasy? Záhradný jedálenský set ponúkame v širokej škále farebných variantov, ktoré môžete vybrať a vytvoriť tak jedinečný štýl vašej terasy. Môžete si vybrať z nasledujúcich farebných kombinácií:
biela
krémová
hnedá
šedá
prírodná
Výber farby zvoľte vo variante produktu. Pokiaľ Vami vybraný variant nie je vo výbere, je dočasne nedostupný.
TECHNICKÉ PARAMETRE
Farba:biela / krémová / hnedá / šedá / prírodná
Materiál:práškovo lakovaný hliník/ polyratan PE / tvrdené sklo / 100% polyester
Rozmery stola:priemer: 150 cmvýška: 75 cmhrúbka sklenenej dosky: 5 mm
hmotnosť stola: 37 kg
Rozmery kresla:šírka: 62 cmhĺbka: 74 cmvýška: 98 cm
výška sedu: 48 cmvýška sedu bez vankúša: 43 cm
hrúbka podušky na sedák: 5 cmhrúbka podušky na operadlo: 11 cm
hmotnosť kresla: 9,5 kg
Hmotnosť:94 kg
MONTÁŽ
Tovar je dodávaný v rozloženom stave. Jednoduchá montáž je možná vďaka priloženému montážnemu návodu.
Parametre
| POČET MIEST NA SEDENIE | 6 osob |
|---|---|
| FARBA | Sivá |
| FARBA | Hnedá |
| FARBA | Krémová |
| TYP STOLA | Jedálenský |
| TYP STOLA | Záhradný |
| MATERIÁL DOSKY | Sklo |
| VÝŠKA STOLA | 75 cm |
| NOHY STOLA | 4 nohy |
| TVAR | Guľatý |
| DEKOR | Umelý ratan |
| MATERIÁL | Polyester |
| MATERIÁL | Sklo |
| MATERIÁL | Technoratan |
| ŠÍRKA KRESLA | 62 cm |
| VÝŠKA | 75 cm |
| VÝŠKA | 98 cm |
| ŠÍRKA | 62 cm |
| VÝŠKA SEDU | 43 cm |
| VÝŠKA SEDU | 48 cm |
| VÝŠKA KRESLA | 98 cm |
| OBSAH SETU | 1x stôl |
| OBSAH SETU | 6x kreslo |
| OBSAH SETU | 1x sklenená doska |
| OBSAH SETU | 6x poduška na sedák |
| OBSAH SETU | 6x poduška na operadlo |
| ÚLOŽNÝ PRIESTOR | Áno |
| OTVOR PRE SLNEČNÍK | Nie |
| HĹBKA KRESLA | 74 cm |
| HMOTNOSŤ | 94 kg |
| HĹBKA | 74 cm |
| PRIEMER | 150 cm |
| BAREVNÁ VARIANTA | Hnedá |
| Hmotnosť | 94000.000g |