Záhradný jedálenský set 9 ks oceľ / textilen Dekorhome
554.20 €
Do obchodu
Tento jedálenský set má štýlový dizajn a odolný oceľový rám, je to teda perfektná voľba pre vaše vonkajšie bývanie. Jednoduchá elegancia tejto jedálenskej... Celý popis
Popis
Tento jedálenský set má štýlový dizajn a odolný oceľový rám, je to teda perfektná voľba pre vaše vonkajšie bývanie. Jednoduchá elegancia tejto jedálenskej zostavy premení každé stolovanie na špeciálnu udalosť.
Stoličky aj stôl majú veľmi stabilný a odolný rám z práškovo lakovanej ocele. Čierne stoličky sú čalúnené pevnou, ale pohodlnou textilenovou látkou, ktorá sa ľahko čistí. A ak ich práve nepoužívate, môžete ich ľahko nastohovať, aby zbytočne neprekážali.
Stôl má antracitovú farbu a dosku z odolného tvrdeného skla.
Poznámka: Aby ste predĺžili životnosť vášho záhradného nábytku, odporúčame vám pravidelne ho čistiť a nenechávať ho zbytočne vonku nechránený.
Čistenie: Použite jemný mydlový roztok.
Skladovanie: Ak je to možné, skladujte ho na chladnom a suchom mieste v interiéri. Pokiaľ výrobok skladujete vonku, chráňte ho pod vodeodolným krytom. Po daždi alebo snežení zotrite z povrchov prebytočnú vodu či sneh. Zaistite dostatočnú cirkuláciu vzduchu, aby sa nábytok nepoškodil vlhkosťou.
Farba:antracit / čierna
Materiál:oceľ / textilen / tvrdené sklo
Rozmery stola:šírka: 150 cmhĺbka: 90 cmvýška: 74 cm
Rozmery stoličky:šírka: 45 cmhĺbka: 54 cmvýška: 86 cm
Hmotnosť:54,7 kg
Dodávané v demonte.
Balenie obsahuje: 1 x stôl, 8 x záhradné stoličky
Parametre
| FARBA | Čierna |
|---|---|
| FARBA | Sivá |
| POČET MIEST NA SEDENIE | 8 osob a více |
| TYP STOLA | Jedálenský |
| TYP STOLA | Záhradný |
| ŠTÝL | Moderný |
| MATERIÁL NÔH | Kov |
| MATERIÁL DOSKY | Sklo |
| MATERIÁL DOSKY | Kov |
| HMOTNOSŤ | 55 kg |
| NOHY STOLA | 4 nohy |
| TVAR | Obdĺžnikový |
| MATERIÁL | Kov |
| MATERIÁL | Sklo |
| MATERIÁL | Textilen |
| POLOHOVACIE | Nie |
| ŠÍRKA | 45 cm |
| ŠÍRKA | 150 cm |
| VÝŠKA | 86 cm |
| VÝŠKA | 74 cm |
| OBSAH SETU | 8x stolička |
| OBSAH SETU | 1x stôl |
| SKLADACIE | Áno |
| ROZKLADACIA | Nie |
| ÚLOŽNÝ PRIESTOR | Nie |
| OTVOR PRE SLNEČNÍK | Nie |
| HĹBKA | 54 cm |
| HĹBKA | 90 cm |
| TYP PODNOŽE | 4 nohy |
| DEKOR | Antracit |
| OPIERKY RUK | Nie |
| Hmotnosť | 54740.000g |