Záhradný jedálenský set 9 ks KUBIKUS Tempo Kondela
469.40 €
Do obchodu
Všetkým, ktorí túžia po vytvorení oázy pokoja vo svojej vlastnej záhrade predstavujeme záhradný ratanový set KUBIKUS. Harmonicky spojí všetko, čo k modernej... Celý popis
Popis
Všetkým, ktorí túžia po vytvorení oázy pokoja vo svojej vlastnej záhrade predstavujeme záhradný ratanový set KUBIKUS. Harmonicky spojí všetko, čo k modernej záhrade patrí. Skladá sa z deviatich dielov v kombinácii štyroch kresiel, štyroch taburetov/podnožia a stola.
Vyrobený je z kvalitného umelého ratanu v čiernej farbe. Sedacia a operadlová časť je čalúnená krémovou látkou. Povrch stola je tvorený tvrdeným sklom, ktoré zaisťuje jeho pevnosť. Stabilitu a moderný vzhľad dodávajú vysoké nožičky. Súčasťou záhradného setu sú aj vankúše so snímateľným poťahom, ktoré možno prať iba v rukách.
Farba:čierna / krémová
Materiál:umelý ratan / oceľ / látka / tvrdené sklo
Rozmery kresla:šírka: 52 cmhĺbka: 52 cmvýška: 86 cm
hĺbka sedu: 42 / 41 cmvýška sedu: 42 / 45 cm
hrúbka podušiek: 5 cm
Rozmery taburetu:šírka: 41 cmhĺbka: 41 cmvýška: 35 cm
Rozmery stola:šírka: 109 cmhĺbka: 109 cmvýška: 72 cm
Nosnosť:90 kg / osoba
Hmotnosť:67 kg
Dodávané v demonte.
Parametre
| FARBA | Čierna |
|---|---|
| FARBA | Krémová |
| POČET MIEST NA SEDENIE | 8 osob a více |
| TYP STOLA | Jedálenský |
| TYP STOLA | Záhradný |
| ŠTÝL | Moderný |
| MATERIÁL NÔH | Kov |
| NOHY STOLA | 2 nohy |
| MATERIÁL DOSKY | Sklo |
| HMOTNOSŤ | 67 kg |
| VÝŠKA STOLA | 72 cm |
| MATERIÁL | Kov |
| MATERIÁL | Sklo |
| MATERIÁL | Látka |
| MATERIÁL | Technoratan |
| DEKOR | Umelý ratan |
| OBSAH SETU | 4x kreslo |
| OBSAH SETU | 1x stôl |
| OBSAH SETU | 4x taburet |
| HĹBKA SEDU | 42 cm |
| VÝŠKA KRESLA | 86 cm |
| NOSNOSŤ | 90 kg |
| VÝŠKA | 72 cm |
| VÝŠKA | 86 cm |
| VÝŠKA | 35 cm |
| VÝŠKA TABURETU | 35 cm |
| VÝŠKA SEDU | 45 cm |
| VÝŠKA SEDU | 42 cm |
| HĹBKA TABURETU | 41 cm |
| HĹBKA STOLU | 109 cm |
| NASTAVITEĽNÁ VÝŠKA | Nie |
| OTVOR PRE SLNEČNÍK | Nie |
| HĹBKA KRESLA | 52 cm |
| HĹBKA | 52 cm |
| HĹBKA | 41 cm |
| HĹBKA | 109 cm |
| ŠÍRKA | 41 cm |
| ŠÍRKA | 52 cm |
| ŠÍRKA | 109 cm |
| ŠÍRKA KRESLA | 52 cm |
| ŠÍRKA TABURETU | 41 cm |
| ŠÍRKA STOLA | 109 cm |
| Hmotnosť | 66600.000g |