Záhradný jedálenský set 9 ks kov / textilen / WPC Strieborná / čierna
871.60 €
Do obchodu
Záhradný jedálenský set je vhodný nielen na záhradu, ale aj do interiéru alebo na terasu. Materiály, z ktorých je súprava vyrobená, sú extrémne odolné voči... Celý popis
Popis
Záhradný jedálenský set je vhodný nielen na záhradu, ale aj do interiéru alebo na terasu.
Materiály, z ktorých je súprava vyrobená, sú extrémne odolné voči nepriaznivým poveternostným podmienkam. Konštrukcia stola a stoličiek je zhotovená z vysoko kvalitného hliníka s práškovým nástrekom. V ponúkané sade je doska stola vyrobená z kompozitných dosiek WPC, ktoré neabsorbujú vodu, používané okrem iného na výrobu moderných terasových a fasádnych systémov.
Najdôležitejším konštrukčným prvkom stola sú 4 hliníkové profily v tvare písmena U. Vďaka ich použitie je stôl po zostavení extrémne stabilné. Toto riešenie umožnilo voľný priestor pod stolom a zamedzilo zbytočným dodatočným konštrukciám, ktoré narušujú pohodlné používanie nábytku.
Táto jedálenská súprava nevyžaduje žiadnu špeciálnu údržbu. Možno ju ľahko čistiť teplou vodou a jemným čistiacim prostriedkom.
V zloženom stave zaberá sada málo miesta a po sezóne sa ľahko skladuje, čo je veľmi praktické.
Skladacia stolička so siedmimi polohami nastavenia operadla, sú z oboch strán čalúnené textilnou tkaninou, ktorá nevybledne, trvalo sa nedeformuje a rýchlo schne.
Päťnásobne prešívané operadlo a štvornásobne prešívané sedadlo dokonale ladí s doskou stola. Primerane silná výplň s vatelínom používaná na výrobu stoličiek výrazne zvyšuje komfort sedenia.
Farba:strieborná / čiernačierna
Výber farby zvoľte vo variante produktu. Pokiaľ Vami vybraná variant nie je vo výbere, je dočasne nedostupná.
Materiál:hliník lakovaný práškovou farbou / textilná tkanina / WPC
Rozmery stola:šírka: 185 cmhĺbka: 90 cmvýška: 75 cm
Rozmery stoličky:šírka: 57 cmhĺbka: 68 cmvýška: 106 cm
šírka sedu: 44 cmhĺbka sedu: 44 cmvýška sedu: 43 cm
Nosnosť stoličky:120 kg
Sada obsahuje: stôl, 8 stoličiek, montážne skrutky pre stôl, kľúč pre skrutky
Parametre
| FARBA | Čierna |
|---|---|
| FARBA | Strieborná |
| POČET MIEST NA SEDENIE | 6 osob |
| TYP STOLA | Jedálenský |
| TYP STOLA | Záhradný |
| ŠTÝL | Moderný |
| MATERIÁL NÔH | Kov |
| VÝŠKA STOLA | 75 cm |
| NOHY STOLA | 4 nohy |
| TVAR | Obdĺžnikový |
| MATERIÁL | Kov |
| MATERIÁL | WPC (drevoplast) |
| MATERIÁL | Textilen |
| ŠÍRKA KRESLA | 57 cm |
| HĹBKA SEDU | 44 cm |
| VÝŠKA KRESLA | 106 cm |
| NOSNOSŤ | 120 kg |
| ŠÍRKA | 57 cm |
| ŠÍRKA | 185 cm |
| VÝŠKA | 75 cm |
| VÝŠKA | 106 cm |
| VÝŠKA SEDU | 43 cm |
| OBSAH SETU | 1x stôl |
| OBSAH SETU | 8x kreslo |
| HĹBKA STOLU | 90 cm |
| NASTAVITEĽNÁ VÝŠKA | Nie |
| HĹBKA KRESLA | 68 cm |
| ROZKLADACIA | Nie |
| OTVOR PRE SLNEČNÍK | Nie |
| ŠÍRKA STOLA | 185 cm |
| ŠÍRKA SEDU | 44 cm |
| HĹBKA | 90 cm |
| HĹBKA | 68 cm |
| MATERIÁL DOSKY | WPC (drevoplast) |
| BAREVNÁ VARIANTA | Strieborná / čierna |
| Hmotnosť | 56000.000g |