Záhradný jedálenský set 9 ks Dekorhome
1401.50 €
Do obchodu
Náš štýlový polyratanový záhradný nábytok na vašej záhrade alebo terase okamžite upúta pozornosť! Má elegantný a moderný dizajn a skvele vám poslúži pri... Celý popis
Popis
Náš štýlový polyratanový záhradný nábytok na vašej záhrade alebo terase okamžite upúta pozornosť! Má elegantný a moderný dizajn a skvele vám poslúži pri stolovaní na čerstvom vzduchu alebo relaxáciu na záhrade.
Jedálenský set je vyrobený z PE ratanu, ktorý výborne vzdoruje vode i poveternostným vplyvom, takže sa ľahko čistí, veľa toho vydrží a môžete ho pokojne používať každý deň. Stôl aj stoličky majú práškovo lakované oceľové rámy, a preto sú pevné a robustné. Stolná doska je zase vyrobená zo skla, a tak je nenáročná na údržbu. Všetkých osem dodaných stoličiek je polohovacích, ponúka teda možnosť rôzneho sklonu operadla a opierky nôh. Stačí stlačiť bočné tlačidlo. Jedálenská zostava má ľahkú konštrukciu, všetky diely sa teda dajú bez námahy presúvať.
Vysoké mäkké molitanové podušky na sedáky sú veľmi pohodlné. Sú vyrobené z vodoodpudivého polyesteru. Ich odnímateľné a prateľné povlaky so zipsami dá ľahko zložiť a vyprať.
Táto sada záhradného nábytku obsahuje 1 stôl, 8 stoličiek s plynovým piestom a 8 podušiek. Poznámka: Odporúčame vám súpravu za dažďa, snehu a mrazu prikryť.
Farba:béžová / čierna / krémovo biela
Materiál:oceľ / polyratan / tvrdené sklo / látka (100% polyester)
Rozmery stola:šírka: 240 cmhĺbka: 90 cmvýška: 75 cm
Rozmery kresla:šírka: 58 cmhĺbka: 62 cmvýška: 108 cm
šírka sedu: 42 - 47 cmhĺbka sedu: 47 cmvýška sedu: 43 cm
výška podrúčiek od zeme: 67 cmhrúbka podušiek: 4 cm
rozmery sklopeného kreslá: 58 x 90 x 91 cm
Hmotnosť:121 kg
Dodávané v demonte.
Parametre
| FARBA | Čierna |
|---|---|
| FARBA | Béžová |
| FARBA | Krémová |
| POČET MIEST NA SEDENIE | 8 osob a více |
| TYP STOLA | Jedálenský |
| TYP STOLA | Záhradný |
| ŠTÝL | Moderný |
| ŠTÝL | Ratanový |
| ŠTÝL | Nadčasový |
| ŠTÝL | Elegantný |
| MATERIÁL NÔH | Kov |
| MATERIÁL NÔH | Plast |
| NOHY STOLA | 2 nohy |
| MATERIÁL DOSKY | Sklo |
| VÝŠKA STOLA | 75 cm |
| TVAR | Obdĺžnikový |
| MATERIÁL | Kov |
| MATERIÁL | Plast |
| MATERIÁL | Sklo |
| MATERIÁL | Látka |
| MATERIÁL | Technoratan |
| DEKOR | Umelý ratan |
| POLOHOVACIE | Áno |
| HĹBKA SEDU | 47 cm |
| ŠÍRKA KRESLA | 58 cm |
| VÝŠKA | 75 cm |
| VÝŠKA | 108 cm |
| ŠÍRKA | 58 cm |
| ŠÍRKA | 240 cm |
| VÝŠKA KRESLA | 108 cm |
| VÝŠKA SEDU | 43 cm |
| OBSAH SETU | 1x stôl |
| OBSAH SETU | 8x kreslo |
| OBSAH SETU | 8x poduška na sedák |
| HĹBKA STOLU | 90 cm |
| NASTAVITEĽNÁ VÝŠKA | Nie |
| HĹBKA KRESLA | 62 cm |
| ROZKLADACIA | Nie |
| HMOTNOSŤ | 121 kg |
| OTVOR PRE SLNEČNÍK | Nie |
| HOJDACÍ MECHANIZMUS | Nie |
| HĹBKA | 62 cm |
| HĹBKA | 90 cm |
| TYP PODNOŽE | 4 nohy |
| ŠÍRKA STOLA | 240 cm |
| OPIERKY RUK | Áno |
| TYP OPIERKY RUKOU | Pevné |
| ŠÍRKA SEDU | 47 cm |
| ŠÍRKA SEDU | 42 cm |
| Hmotnosť | 121200.000g |