Záhradný jedálenský set 8+1 polyratan Svetlosivá
3594.10 €
Do obchodu
Táto veľká luxusná záhradná jedálenská súprava je mimoriadne pohodlná a zároveň efektívná. Svojim užívateľom poskytne maximálne pohodlie a originálne vyzdobí... Celý popis
Popis
Táto veľká luxusná záhradná jedálenská súprava je mimoriadne pohodlná a zároveň efektívná. Svojim užívateľom poskytne maximálne pohodlie a originálne vyzdobí každú elegantný záhradu či terasu. Je to ideálna ponuka pre každého, kto hľadá komfort v najlepšom štýle.
Jedálenská sada dokonale kombinuje pevnosť práškovo lakované hliníkové konštrukcie s vysokou odolnosťou a estetikou ručne tkaného výpletu z polyratanu. Výsledkom je, že nábytok je atraktívny a veľmi odolný voči škodlivým vplyvom poveternostných podmienok, UV žiarenie alebo mechanickému poškodeniu. Zároveň sa s ním aj vďaka použitiu ľahkých materiálov dá jednoducho manipulovať.
Sada sa skladá z priestranného stola so šírkou 230 cm s pevnou doskou z tvrdeného skla a 8 pohodlných kresiel s krásne prešívanými vankúšmi na sedadle a operadle.
Balenie obsahuje: 1x stôl, 1 doska z tvrdeného skla, 8x kreslo, 16x poduška a montážna sada
Farba:hnedá / hnedá melanžkrémová / béžová melanžsvetlosivá / sivá melanžsivá / sivá melanžbiela / siváprírodná / hnedá melanž
Výber farby zvoľte vo variante produktu. Pokiaľ Vami vybraná varianta nie je vo výbere, je dočasne nedostupná.
Materiál:práškovo lakovaný hliník / polyratan PE / tvrdené sklo / 100% polyester
Rozmery stola:šírka: 230 cmhĺbka: 100 cmvýška: 75 cmhrúbka sklenenej dosky: 8 mm
Rozmery kresla:šírka: 62 cmhĺbka: 74 cmvýška: 98 cm
výška sedu: 48 cmvýška sedu bez vankúša: 43 cm
hrúbka podušky na sedák: 5 cmhrúbka podušky na operadlo: 11 cm
Hmotnosť:140 kg
Parametre
| FARBA | Biela |
|---|---|
| FARBA | Sivá |
| FARBA | Hnedá |
| FARBA | Béžová |
| FARBA | Krémová |
| POČET MIEST NA SEDENIE | 8 osob a více |
| TYP STOLA | Jedálenský |
| TYP STOLA | Záhradný |
| VÝŠKA STOLA | 75 cm |
| TVAR | Obdĺžnikový |
| DEKOR | Umelý ratan |
| MATERIÁL | Polyester |
| MATERIÁL | Sklo |
| MATERIÁL | Technoratan |
| ŠÍRKA KRESLA | 62 cm |
| VÝŠKA | 75 cm |
| VÝŠKA | 98 cm |
| ŠÍRKA | 62 cm |
| ŠÍRKA | 230 cm |
| VÝŠKA SEDU | 43 cm |
| VÝŠKA SEDU | 48 cm |
| HĹBKA STOLU | 100 cm |
| VÝŠKA KRESLA | 98 cm |
| OBSAH SETU | 1x stôl |
| OBSAH SETU | 8x kreslo |
| OBSAH SETU | 1x sklenená doska |
| OBSAH SETU | 8x poduška na sedák |
| OBSAH SETU | 8x poduška na operadlo |
| OTVOR PRE SLNEČNÍK | Nie |
| HĹBKA KRESLA | 74 cm |
| HĹBKA | 74 cm |
| HĹBKA | 100 cm |
| ŠÍRKA STOLA | 230 cm |
| BAREVNÁ VARIANTA | Svetlosivá |
| Hmotnosť | 140000.000g |