Záhradný jedálenský set 8+1 D5052 sivá Dekorhome
814.50 €
Do obchodu
Exkluzívny jedálenský set je vhodný na záhradu aj terasu. Elegantná polyratanová súprava sa skladá z 1 stola, 8 kresiel s 8 odnímateľnými vankúšmi a je vhodná... Celý popis
Popis
Exkluzívny jedálenský set je vhodný na záhradu aj terasu. Elegantná polyratanová súprava sa skladá z 1 stola, 8 kresiel s 8 odnímateľnými vankúšmi a je vhodná až pre 8 osôb.
Set je vyrobený z umelého ratanu, ktorý bol špeciálne vyvinutý pre záhradný nábytok. Je odolný voči poveternostným vplyvom, odolný voči UV žiareniu, odpudzujúci nečistoty a ľahko sa čistí.
Kreslá sú stohovateľné. Nábytok má výškovo nastaviteľné nohy vyrovnávacími skrutkami na vyrovnanie nerovných povrchov.
Stôl má dosku z matného mliečneho skla, ktorá sa skvele čistí.
Vankúše s hrúbkou 7 cm sú vodoodpudivé. Výsledkom je, že kvapaliny nie sú okamžite absorbované a môžu byť ľahko zotreté. Snímateľné poťahy majú tiež zips a možno ich ľahko sňať a vyprať.
Farba:sivá / tmavosivá
Materiál:polyratán / sklo / látka
Rozmery stola:šírka: 191 cmhĺbka: 90 cmvýška: 74 cm
hrúbka dosky: 5 mm
Rozmery stoličky:šírka: 59 cmhĺbka: 62 cmvýška: 88 cm
Dodávané v demonte.
Balenie obsahuje:1 x záhradný stôl8 x stohovateľná záhradná stolička8 x poduška na sedákmontážny návodmontážny materiál
Parametre
| POČET MIEST NA SEDENIE | 8 osob a více |
|---|---|
| FARBA | Sivá |
| TYP STOLA | Jedálenský |
| TYP STOLA | Záhradný |
| MATERIÁL NÔH | Kov |
| MATERIÁL NÔH | Umelý ratan |
| MATERIÁL DOSKY | Sklo |
| NOHY STOLA | 4 nohy |
| TVAR | Obdĺžnikový |
| MATERIÁL | Kov |
| MATERIÁL | Plast |
| MATERIÁL | Polyester |
| MATERIÁL | Sklo |
| MATERIÁL | Látka |
| MATERIÁL | Technoratan |
| DEKOR | Umelý ratan |
| NOSNOSŤ | 100 kg |
| POLOHOVACIE | Nie |
| HĹBKA SEDU | 45 cm |
| VÝŠKA | 88 cm |
| VÝŠKA | 74 cm |
| ŠÍRKA | 59 cm |
| ŠÍRKA | 191 cm |
| VÝŠKA SEDU | 50 cm |
| OBSAH SETU | 1x stôl |
| OBSAH SETU | 8x kreslo |
| OBSAH SETU | 8x poduška na sedák |
| ÚLOŽNÝ PRIESTOR | Nie |
| OTVOR PRE SLNEČNÍK | Nie |
| HRÚBKA DOSKY | 0,5 cm |
| HĹBKA | 62 cm |
| HĹBKA | 90 cm |
| TYP PODNOŽE | 4 nohy |
| OPIERKY RUK | Áno |
| TYP OPIERKY RUKOU | Pevné |
| ŠÍRKA SEDU | 48 cm |
| Hmotnosť | 60000.000g |