Záhradný jedálenský set 8+1 D1492 čierna Dekorhome
1038.10 €
Do obchodu
Elegantná jedálenská zostava z polyratanu a akáciového dreva poskytne priestor až 8 ľuďom. Táto polyratanová sada sa skladá z 1 stola a 8 kresiel so 7 cm... Celý popis
Popis
Elegantná jedálenská zostava z polyratanu a akáciového dreva poskytne priestor až 8 ľuďom.
Táto polyratanová sada sa skladá z 1 stola a 8 kresiel so 7 cm silnými sedákmi (dvojité spojenie).
Doska stola a podrúčky stoličiek sú vyrobené z robustného akáciového dreva. Náš ručne tkaný polyratan odolný voči poveternostným vplyvom je odolný voči UV žiareniu, škvrnám a ľahko sa čistí.
Vodoodpudivé poťahy sedákov nenasakujú okamžite tekutiny, možno ich ľahko utrieť. Vďaka zipsom je možné poťahy ľahko zložiť a vyprať na 30 °.
Nohy stola a stoličky sú výškovo nastaviteľné pomocou vyrovnávacích skrutiek.
Kreslá sú stohovateľné.
Farba:čierna / krémová / akácia
Materiál:umelý ratan / masívne akáciové drevo / 100% polyester / pozinkovaná, práškovo lakovaná oceľ
Rozmery stola:šírka: 190 cmhĺbka: 90 cmvýška: 74 cm
Rozmery kresla:šírka: 60 cmhĺbka: 67 cmvýška: 88 cm
výška sedu s poduškou: 50 cm
Dodávané v demonte.
Balenie obsahuje:1 x stôl vrátane 3 x stolovej dosky z agátového dreva8 x kreslo8 x poduška na sedákmontážny materiálmontážny návod
Parametre
| FARBA | Čierna |
|---|---|
| FARBA | Hnedá |
| FARBA | Krémová |
| POČET MIEST NA SEDENIE | 8 osob a více |
| TYP STOLA | Jedálenský |
| TYP STOLA | Záhradný |
| ŠTÝL | Moderný |
| MATERIÁL NÔH | Kov |
| MATERIÁL NÔH | Umelý ratan |
| MATERIÁL DOSKY | Masívne drevo |
| NOHY STOLA | 4 nohy |
| TVAR | Obdĺžnikový |
| MATERIÁL | Kov |
| MATERIÁL | Plast |
| MATERIÁL | Masívne drevo |
| MATERIÁL | Polyester |
| MATERIÁL | Látka |
| MATERIÁL | Technoratan |
| DEKOR | Umelý ratan |
| DEKOR | Akácia |
| POLOHOVACIE | Nie |
| NOSNOSŤ | 120 kg |
| VÝŠKA | 75 cm |
| VÝŠKA | 90 cm |
| ŠÍRKA | 60 cm |
| ŠÍRKA | 190 cm |
| VÝŠKA SEDU | 50 cm |
| OBSAH SETU | 1x stôl |
| OBSAH SETU | 8x kreslo |
| OBSAH SETU | 8x poduška na sedák |
| SKLADACIE | Nie |
| NASTAVITEĽNÁ VÝŠKA | Nie |
| ROZKLADACIA | Nie |
| ÚLOŽNÝ PRIESTOR | Nie |
| OTVOR PRE SLNEČNÍK | Nie |
| TYP PODNOŽE | 4 nohy |
| HĹBKA | 55 cm |
| HĹBKA | 90 cm |
| OPIERKY RUK | Áno |
| TYP OPIERKY RUKOU | Pevné |
| ŠÍRKA SEDU | 48 cm |
| Hmotnosť | 54000.000g |