Záhradný jedálenský set 7ks polyratan/akácia Dekorhome Hnedá / béžová
848.10 €
Do obchodu
Vdýchnite svojmu bývaniu nový estetický pôvab s týmto záhradným jedálenským setom! Jedálenský stôl je vyrobený z masívneho akáciového dreva, takže je pevný a... Celý popis
Popis
Vdýchnite svojmu bývaniu nový estetický pôvab s týmto záhradným jedálenským setom!
Jedálenský stôl je vyrobený z masívneho akáciového dreva, takže je pevný a stabilný. Olejom napustený povrch umožňuje tento stôl používať aj vo vonkajších priestoroch. Jedálenské stoličky majú oceľový rám, ktorý je opletený klimaticky odolným PE ratanom, sú preto pevné a dajú sa bez námahy udržať v čistote. Každá stolička má husto polstrovanú podušku, aby ste si pri odpočinku mohli dopriať mimoriadny komfort.
Poznámka: Aby ste predĺžili životnosť vášho záhradného nábytku, odporúčame vám pravidelne ho čistiť a nenechávať ho zbytočne vonku nechránený.
Čistenie: Použite jemný mydlový roztok.
Skladovanie: Ak je to možné, skladujte ho na chladnom a suchom mieste v interiéri. Pokiaľ výrobok skladujete vonku, chráňte ho pod vodeodolným krytom. Po daždi alebo snežení zotrite z povrchov prebytočnú vodu či sneh. Zaistite dostatočnú cirkuláciu vzduchu, aby sa nábytok nepoškodil vlhkosťou.
Farba:akácia / čierna / krémovo bielaakácia / hnedá / krémovo bielaakácia / béžová / krémovo bielaakácia / sivá/ tmavo šedá
Výber farby zvoľte vo variantách produktu. Pokiaľ Vami vybraný varianta nie je vo výbere, je dočasne nedostupný.
Materiál:polyratan / kov / masívne akáciové drevo / látka (100% polyester)
Rozmery stola:šírka: 150 - 200 cmhĺbka: 100 cmvýška: 74 cm
Rozmery stoličky:šírka: 53 cmhĺbka: 58 cmvýška: 84 cm
šírka sedu: 39 / 44,5 cmhĺbka sedu: 46 cmvýška sedu: 42 cm
výška podrúčiek od zeme: 62 / 65 cm
hrúbka podušiek: 5 cm
Hmotnosť:64,3 kg
Balenie obsahuje:1 x stôl6 x stolička6 x poduška na sedák
Dodávané v demonte.
Parametre
| FARBA | Biela |
|---|---|
| FARBA | Čierna |
| FARBA | Sivá |
| FARBA | Hnedá |
| FARBA | Béžová |
| POČET MIEST NA SEDENIE | 6 osob |
| TYP STOLA | Jedálenský |
| ŠTÝL | Vidiecky |
| MATERIÁL NÔH | Masívne drevo |
| MATERIÁL DOSKY | Masívne drevo |
| VÝŠKA STOLA | 74 cm |
| MATERIÁL | Kov |
| MATERIÁL | Masívne drevo |
| MATERIÁL | Látka |
| MATERIÁL | Technoratan |
| DEKOR | Umelý ratan |
| DEKOR | Akácia |
| HĹBKA SEDU | 46 cm |
| ŠÍRKA | 53 cm |
| ŠÍRKA | 200 cm |
| ŠÍRKA | 150 cm |
| HĹBKA STOLU | 100 cm |
| VÝŠKA SEDU | 42 cm |
| OBSAH SETU | 1x stôl |
| OBSAH SETU | 6x stolička |
| OBSAH SETU | 6x poduška na sedák |
| ŠÍRKA STOLA | 150 cm |
| ŠÍRKA STOLA | 200 cm |
| ŠÍRKA STOLIČKY | 53 cm |
| ROZKLADACIA | Áno |
| VÝŠKA STOLIČKY | 84 cm |
| TVAR | Oválny |
| HĹBKA STOLIČKY | 58 cm |
| VÝŠKA | 74 cm |
| VÝŠKA | 84 cm |
| HĹBKA | 58 cm |
| HĹBKA | 100 cm |
| ŠÍRKA SEDU | 44,5 cm |
| ŠÍRKA SEDU | 39 cm |
| HMOTNOSŤ | 64,3 kg |
| BAREVNÁ VARIANTA | Hnedá / béžová |
| Hmotnosť | 64250.000g |