Záhradný jedálenský set 7 ks sivá / hnedá Dekorhome
571.70 €
Do obchodu
Naše polyratanový jedálenský set kombinuje štýl s funkčnosťou a vytvorí ideálne posedenie pre stolovanie pod šírym nebom alebo príjemnú relaxáciu na čerstvom... Celý popis
Popis
Naše polyratanový jedálenský set kombinuje štýl s funkčnosťou a vytvorí ideálne posedenie pre stolovanie pod šírym nebom alebo príjemnú relaxáciu na čerstvom vzduchu.
Záhradný jedálenský set je vyrobený z vodeodolného a bezúdržbového PE ratanu, takže sa ľahko čistenie vlhkou handričkou a je perfektný pre vonkajšie použitie. Oceľový rám, podrúčky z masívneho akáciového dreva a stolová doska prispievajú k pevnej a stabilnej konštrukcii setu a tiež zdôrazňujú jeho rustikálny štýl. Dodané polstrované podušky zaručujú optimálny komfort pri sedení. Set záhradného nábytku má navyše nízku hmotnosť, takže ho ľahko prenesiete, kamkoľvek je treba.
Poznámka: Odporúčame polyratanový set v daždi, snehu a mrazu prikryť.
Farba:sivá / tmavosivá / hnedá
Materiál:oceľ / polyratan / masívne akáciové drevo / látka (100% polyester)
Rozmery stola:šírka: 150 cmhĺbka: 90 cmvýška: 75 cm
Rozmery kresla:šírka: 60 cmhĺbka: 59 cmvýška: 88 cm
šírka sedu: 47 cmhĺbka sedu: 45 cmvýška sedu: 44 cm
výška podrúčiek od zeme: 67 cm
hrúbka podušiek: 5 cm
Hmotnosť:71,2 kg
Dodávané v demonte.
Parametre
| POČET MIEST NA SEDENIE | 6 osob |
|---|---|
| FARBA | Sivá |
| FARBA | Hnedá |
| TYP STOLA | Jedálenský |
| TYP STOLA | Záhradný |
| ŠTÝL | Moderný |
| ŠTÝL | Ratanový |
| ŠTÝL | Elegantný |
| MATERIÁL NÔH | Kov |
| MATERIÁL NÔH | Plast |
| MATERIÁL DOSKY | Masívne drevo |
| VÝŠKA STOLA | 75 cm |
| NOHY STOLA | 4 nohy |
| TVAR | Obdĺžnikový |
| MATERIÁL | Kov |
| MATERIÁL | Plast |
| MATERIÁL | Masívne drevo |
| MATERIÁL | Látka |
| MATERIÁL | Technoratan |
| DEKOR | Umelý ratan |
| DEKOR | Akácia |
| POLOHOVACIE | Nie |
| ŠÍRKA KRESLA | 60 cm |
| VÝŠKA KRESLA | 88 cm |
| HĹBKA SEDU | 45 cm |
| VÝŠKA | 75 cm |
| VÝŠKA | 88 cm |
| ŠÍRKA | 60 cm |
| ŠÍRKA | 150 cm |
| OBSAH SETU | 1x stôl |
| OBSAH SETU | 6x kreslo |
| OBSAH SETU | 6x poduška na sedák |
| VÝŠKA SEDU | 44 cm |
| HĹBKA STOLU | 90 cm |
| ŠÍRKA STOLA | 150 cm |
| NASTAVITEĽNÁ VÝŠKA | Nie |
| HĹBKA KRESLA | 59 cm |
| ROZKLADACIA | Nie |
| OTVOR PRE SLNEČNÍK | Nie |
| HOJDACÍ MECHANIZMUS | Nie |
| TYP PODNOŽE | 4 nohy |
| HĹBKA | 59 cm |
| HĹBKA | 90 cm |
| OPIERKY RUK | Áno |
| TYP OPIERKY RUKOU | Pevné |
| ŠÍRKA SEDU | 47 cm |
| HMOTNOSŤ | 71 kg |
| Hmotnosť | 71200.000g |