Záhradný jedálenský set 7 ks s poduškami polyratan / sklo Dekorhome Čierna
688.00 €
Do obchodu
Tento záhradný jedálenský set predstavuje dokonalú kombináciu štýlu a funkčnosti a stane sa ústredným prvkom vašej záhrady, balkóna alebo terasy. Záhradné... Celý popis
Popis
Tento záhradný jedálenský set predstavuje dokonalú kombináciu štýlu a funkčnosti a stane sa ústredným prvkom vašej záhrady, balkóna alebo terasy.
Záhradné stoličky sú zhotovené z robustného oceľového rámu prepletaného PE ratanom, ktorý skvele vzdoruje poveternostným vplyvom, takže sú odolné voči hrdzi a plesniam a poskytnú vám dlhé roky kvalitnej relaxácie.
Záhradný stôl má čiernu sklenenú dosku s jednoduchými líniami, ktorá sa ľahko čistí a skvele sa hodí na vonkajšie použitie. Hliníkový rám navyše zaisťuje stabilitu a pevnosť.
Husto polstrované podušky vám poskytnú maximálne pohodlie pri sedení. Tento terasový jedálenský set sa vyznačuje ľahkou konštrukciou, takže sa dá jednoducho presúvať z miesta na miesto.
Poznámka: Aby ste predĺžili životnosť vášho záhradného nábytku, odporúčame vám pravidelne ho čistiť a nenechávať ho zbytočne vonku nechránený.
Čistenie: Použite jemný mydlový roztok.
Skladovanie: Ak je to možné, skladujte ho na chladnom a suchom mieste v interiéri. Pokiaľ výrobok skladujete vonku, chráňte ho pod vodeodolným krytom. Po daždi alebo snežení zotrite z povrchov prebytočnú vodu či sneh. Zaistite dostatočnú cirkuláciu vzduchu, aby sa nábytok nepoškodil vlhkosťou.
Farba:čierna / akácia / krémová (čierny stôl)čierna / krémová (čierny stôl)sivá / tmavosivá (čierny stôl)sivá / akácia / tmavosivá (čierny stôl)béžová / krémová (čierny stôl)hnedá / krémová (čierny stôl)
Výber farby zvoľte vo variante produktu. Pokiaľ Vami vybraná varianta nie je vo výbere, je dočasne nedostupná.
Materiál:sklo / hliník / polyratánčierna / akácia / krémová + sivá / akácia / tmavosivá ( masívne akáciové drevo na podrúčkach)
Rozmery stola:šírka: 190 cmhĺbka: 90 cmvýška: 74 cm
Rozmery stoličky:šírka: 55 cmhĺbka: 58 cmvýška: 84 cm
šírka sedu: 39 / 45 cmhĺbka sedu: 46výška sedu: 42 cm
hrúbka podušky na sedák: 4 cm
Hmotnosť:64 kg
Dodávané v demonte.
Balenie obsahuje: 1 x stôl, 6 x stoličky, 6 x poduška na sedák
Parametre
| FARBA | Čierna |
|---|---|
| FARBA | Sivá |
| FARBA | Hnedá |
| FARBA | Béžová |
| FARBA | Krémová |
| POČET MIEST NA SEDENIE | 6 osob |
| TYP STOLA | Jedálenský |
| TYP STOLA | Záhradný |
| ŠTÝL | Moderný |
| MATERIÁL NÔH | Kov |
| MATERIÁL DOSKY | Sklo |
| HMOTNOSŤ | 64 kg |
| NOHY STOLA | 4 nohy |
| TVAR | Obdĺžnikový |
| DEKOR | Umelý ratan |
| POLOHOVACIE | Nie |
| MATERIÁL | Masívne drevo |
| MATERIÁL | Sklo |
| MATERIÁL | Látka |
| MATERIÁL | Technoratan |
| MATERIÁL | Hliník |
| HĹBKA SEDU | 46 cm |
| ŠÍRKA | 55 cm |
| ŠÍRKA | 190 cm |
| VÝŠKA SEDU | 42 cm |
| OBSAH SETU | 1x stôl |
| OBSAH SETU | 6x stolička |
| OBSAH SETU | 6x poduška na sedák |
| SKLADACIE | Nie |
| NASTAVITEĽNÁ VÝŠKA | Nie |
| ROZKLADACIA | Nie |
| ÚLOŽNÝ PRIESTOR | Nie |
| OTVOR PRE SLNEČNÍK | Nie |
| VÝŠKA | 74 cm |
| VÝŠKA | 84 cm |
| HĹBKA | 58 cm |
| HĹBKA | 90 cm |
| TYP PODNOŽE | 4 nohy |
| OPIERKY RUK | Áno |
| TYP OPIERKY RUKOU | Pevné |
| ŠÍRKA SEDU | 45 cm |
| ŠÍRKA SEDU | 39 cm |
| BAREVNÁ VARIANTA | Čierna |
| Hmotnosť | 63090.000g |