Záhradný jedálenský set 7 ks polyratan / sklo Dekorhome Hnedá
1251.40 €
Do obchodu
Tento luxusný polyratanový jedálenský set pre 6 osôb má elegantný dizajn a nepochybne sa stane ozdobou vašej záhrady alebo terasy! Stôl aj stoličky majú... Celý popis
Popis
Tento luxusný polyratanový jedálenský set pre 6 osôb má elegantný dizajn a nepochybne sa stane ozdobou vašej záhrady alebo terasy!
Stôl aj stoličky majú oceľové rámy s práškovým nástrekom, ktoré zaručujú ich pevnosť a robustnosť. Set je ľahký, možno ho teda ľahko presúvať. A oblý ratan, z ktorého je set vyrobený, je odolný voči vode a poveternostným vplyvom a veľmi dobre sa čistí.
Silné a mäkké matrace plnené bavlneným vláknom sú veľmi pohodlné. Ich ľahko čistiteľné polyesterové povlaky sa dajú vďaka skrytým zipsom sňať a vyprať.
Poznámka: Odporúčame súpravu v daždi, snehu a mraze prikryť.
Farba:hnedá / matná čiernaantracit / čierna
Výber farby zvoľte vo variantách produktu. Pokiaľ Vami vybraný variant nie je vo výbere, je dočasne nedostupný.
Materiál:polyratan / lakovaná oceľ / tvorené sklo
Rozmery stola:šírka: 200 cmhĺbka: 100 cmvýška: 74 cm
Rozmery stoličky:šírka: 64 cmhĺbka: 65 cmvýška: 90 cm
šírka sedu: 54 cmhĺbka sedu:49 cmvýška sedu: 41 cm
výška podrúčiek od zeme: 54 cm
Hmotnosť:105,5 kg
Dodávané v demonte.
Balenie obsahuje: 1 x stôl, 6 x stoličky, 6 x poduška na sedák,
Parametre
| FARBA | Čierna |
|---|---|
| FARBA | Sivá |
| FARBA | Hnedá |
| POČET MIEST NA SEDENIE | 6 osob |
| TYP STOLA | Jedálenský |
| TYP STOLA | Záhradný |
| ŠTÝL | Moderný |
| ŠTÝL | Ratanový |
| ŠTÝL | Elegantný |
| MATERIÁL NÔH | Kov |
| MATERIÁL NÔH | Umelý ratan |
| MATERIÁL DOSKY | Sklo |
| TVAR | Obdĺžnikový |
| MATERIÁL | Kov |
| MATERIÁL | Plast |
| MATERIÁL | Sklo |
| MATERIÁL | Látka |
| MATERIÁL | Technoratan |
| DEKOR | Umelý ratan |
| DEKOR | Akácia |
| POLOHOVACIE | Nie |
| VÝŠKA | 90 cm |
| VÝŠKA | 74 cm |
| ŠÍRKA | 64 cm |
| ŠÍRKA | 200 cm |
| HĹBKA SEDU | 49 cm |
| OBSAH SETU | 1x stôl |
| OBSAH SETU | 6x kreslo |
| OBSAH SETU | 6x poduška na sedák |
| VÝŠKA SEDU | 41 cm |
| SKLADACIE | Nie |
| ROZKLADACIA | Nie |
| ÚLOŽNÝ PRIESTOR | Nie |
| OTVOR PRE SLNEČNÍK | Nie |
| TYP PODNOŽE | 2 nohy |
| HĹBKA | 65 cm |
| HĹBKA | 100 cm |
| OPIERKY RUK | Áno |
| TYP OPIERKY RUKOU | Pevné |
| ŠÍRKA SEDU | 54 cm |
| HMOTNOSŤ | 106 kg |
| BAREVNÁ VARIANTA | Hnedá |
| Hmotnosť | 105500.000g |