Záhradný jedálenský set 7 ks polyratan / akácie Dekorhome Hnedá
1252.40 €
Do obchodu
Táto polyratanový jedálenská zostava je skvelým doplnkom do vášho vonkajšieho obytného priestoru. So svojim nenápadným a pritom štýlovým dizajnom dodá vašej... Celý popis
Popis
Táto polyratanový jedálenská zostava je skvelým doplnkom do vášho vonkajšieho obytného priestoru. So svojim nenápadným a pritom štýlovým dizajnom dodá vašej terase, balkóna alebo záhrade nádych modernej elegancie.
Záhradná jedálenská súprava je vyrobená z vodeodolného PE ratanu, a preto sa ľahko čistí, veľa toho vydrží a môžete ju vonku pokojne používať každý deň. Rám z práškovo lakovanej ocele prispieva k celkovej mohutnosti nábytku a predlžuje jeho životnosť. Stolná doska je zhotovená z vysoko kvalitnej masívnej akácie, čo je tropické tvrdé drevo, ktoré výborne vzdoruje klimatickým vplyvom a je dlhodobo odolné. Súčasťou balenia sú aj nesmierne pohodlné podušky na stoličke s hrubým polstrovaním, aby sa vám čo najlepšie sedelo. Polyesterové poťahy sú nenáročné na údržbu a dajú sa stiahnuť a vyprať.
Poznámka: Odporúčame set v daždi, snehu a mrazu prikryť, aby vám mohol dobre a čo najdlhšie slúžiť.
Farba:hnedáčierna
Výber farby zvoľte vo variantoch produktu. Pokiaľ Vami vybraná variant nie je vo výbere, je dočasne nedostupná.
Materiál:polyratan / lakovaná oceľ / masívne akáciové drevo / látka (100% polyester)
Rozmery stola:šírka: 200 cmhĺbka: 100 cmvýška: 74 cm
Rozmery stoličky:šírka: 64 cmhĺbka: 65 cmvýška: 90 cm
šírka sedu: 54 cmhĺbka sedu: 49 cmvýška sedu: 41 cm
výška podrúčiek od zeme: 54 cm
Hmotnosť:95 kg
Dodávané v demonte.
Parametre
| FARBA | Čierna |
|---|---|
| FARBA | Sivá |
| FARBA | Hnedá |
| POČET MIEST NA SEDENIE | 6 osob |
| TYP STOLA | Jedálenský |
| TYP STOLA | Záhradný |
| ŠTÝL | Moderný |
| ŠTÝL | Ratanový |
| ŠTÝL | Elegantný |
| MATERIÁL NÔH | Kov |
| MATERIÁL NÔH | Plast |
| NOHY STOLA | 2 nohy |
| MATERIÁL DOSKY | Masívne drevo |
| VÝŠKA STOLA | 74 cm |
| TVAR | Obdĺžnikový |
| MATERIÁL | Kov |
| MATERIÁL | Plast |
| MATERIÁL | Masívne drevo |
| MATERIÁL | Látka |
| MATERIÁL | Technoratan |
| DEKOR | Umelý ratan |
| DEKOR | Akácia |
| POLOHOVACIE | Nie |
| VÝŠKA KRESLA | 90 cm |
| ŠÍRKA KRESLA | 64 cm |
| VÝŠKA | 90 cm |
| VÝŠKA | 74 cm |
| ŠÍRKA | 64 cm |
| ŠÍRKA | 200 cm |
| HĹBKA SEDU | 49 cm |
| HĹBKA STOLU | 100 cm |
| OBSAH SETU | 1x stôl |
| OBSAH SETU | 6x kreslo |
| OBSAH SETU | 6x poduška na sedák |
| VÝŠKA SEDU | 41 cm |
| NASTAVITEĽNÁ VÝŠKA | Nie |
| HĹBKA KRESLA | 65 cm |
| ROZKLADACIA | Nie |
| HMOTNOSŤ | 95 kg |
| OTVOR PRE SLNEČNÍK | Nie |
| ŠÍRKA STOLA | 200 cm |
| HĹBKA | 65 cm |
| HĹBKA | 100 cm |
| ŠÍRKA SEDU | 54 cm |
| BAREVNÁ VARIANTA | Hnedá |
| Hmotnosť | 95500.000g |