Záhradný jedálenský set 7 ks polyratan / akácie Dekorhome Čierna
1557.50 €
Do obchodu
Tento polyratanový záhradný set nábytku s vycibreným dizajnom sa stane dominantou vašej záhrady alebo terasy! Stolná doska z masívneho akáciového dreva a... Celý popis
Popis
Tento polyratanový záhradný set nábytku s vycibreným dizajnom sa stane dominantou vašej záhrady alebo terasy!
Stolná doska z masívneho akáciového dreva a oceľové nohy stola sú robustné a stabilné. Stoličky z klimaticky odolného PE ratanu sa ľahko čistí. Majú tiež ľahkú konštrukciu, takže je bez námahy premiestnite podľa vašich potrieb. Silné odnímateľné podušky na sedák zvyšujú pohodlie pri sedení a môžete ich prať v práčke. Zostavenie tohto nábytkového setu je jednoduché.
Poznámka: Odporúčame súpravu v daždi, snehu a mrazu prikryť.
Farba:sivá / hnedáčierna / hnedá / krémovo biela
Výber farby zvoľte vo variantoch produktu. Pokiaľ Vami vybraná variant nie je vo výbere, je dočasne nedostupná.
Materiál:polyratan / oceľ / masívne akáciové drevo / látka (100% polyester)
Rozmery stola:šírka: 160 cmhĺbka: 80 cmvýška: 74 cm
hrúbka stolové dosky: 2,5 cm
Rozmery stoličky:šírka: 58 cmhĺbka: 58 cmvýška: 88 cm
šírka sedu: 41 cmhĺbka sedu: 47 cmvýška sedu: 42 cm
hrúbka podušiek: 5 cm
Hmotnosť:66 kg
Dodávané v demonte.
Parametre
| FARBA | Biela |
|---|---|
| FARBA | Čierna |
| FARBA | Sivá |
| FARBA | Hnedá |
| FARBA | Krémová |
| TYP STOLA | Jedálenský |
| TYP STOLA | Záhradný |
| ŠTÝL | Moderný |
| ŠTÝL | Ratanový |
| ŠTÝL | Elegantný |
| MATERIÁL NÔH | Kov |
| MATERIÁL DOSKY | Masívne drevo |
| VÝŠKA STOLA | 74 cm |
| NOHY STOLA | 4 nohy |
| HMOTNOSŤ | 66 kg |
| TVAR | Obdĺžnikový |
| MATERIÁL | Kov |
| MATERIÁL | Plast |
| MATERIÁL | Masívne drevo |
| MATERIÁL | Látka |
| MATERIÁL | Technoratan |
| DEKOR | Umelý ratan |
| DEKOR | Akácia |
| HĹBKA SEDU | 47 cm |
| VÝŠKA | 88 cm |
| VÝŠKA | 74 cm |
| ŠÍRKA | 58 cm |
| ŠÍRKA | 160 cm |
| HĹBKA STOLU | 80 cm |
| VÝŠKA SEDU | 42 cm |
| OBSAH SETU | 1x stôl |
| OBSAH SETU | 6x stolička |
| OBSAH SETU | 6x poduška na sedák |
| SKLADACIE | Nie |
| NASTAVITEĽNÁ VÝŠKA | Nie |
| VÝŠKA STOLIČKY | 88 cm |
| ROZKLADACIA | Nie |
| ŠÍRKA STOLIČKY | 58 cm |
| OTVOR PRE SLNEČNÍK | Nie |
| HRÚBKA DOSKY | 2,5 cm |
| HĹBKA STOLIČKY | 58 cm |
| HĹBKA | 58 cm |
| HĹBKA | 80 cm |
| TYP PODNOŽE | 4 nohy |
| ŠÍRKA STOLA | 160 cm |
| OPIERKY RUK | Áno |
| TYP OPIERKY RUKOU | Pevné |
| ŠÍRKA SEDU | 41 cm |
| BAREVNÁ VARIANTA | Čierna |
| Hmotnosť | 66000.000g |