Záhradný jedálenský set 7 ks Dekorhome Hnedá / krémová
1380.50 €
Do obchodu
Táto záhradná jedálenská zostava s elegantným dizajnom je skvelá voľba na stolovanie na čerstvom vzduchu či odpočinok na záhrade alebo na terase! Súprava... Celý popis
Popis
Táto záhradná jedálenská zostava s elegantným dizajnom je skvelá voľba na stolovanie na čerstvom vzduchu či odpočinok na záhrade alebo na terase!
Súprava záhradného nábytku disponuje pevným oceľovým rámom s práškovým nástrekom, je teda veľmi stabilná a odolná. Vodeodolný PE ratan, z ktorého je jedálenský set vyrobený, sa ľahko čistí, je pevný a vhodný na každodenné vonkajšie použitie.
Sklenenú / drevenú stolnú dosku jednoducho očistíte navlhčenou handričkou. Doska stola je z masívneho akáciového dreva/skla a je veľmi pevná. Neoddeliteľnou súčasťou sady sú tiež obzvlášť pohodlné podušky na sedáky. Poťahy týchto podušiek sú nenáročné na údržbu a môžete ich ľahko stiahnuť a vyprať.
Poznámka: Odporúčame súpravu v daždi, snehu a mraze prikryť.
Farba:hnedá / krémová / biela (sklo)čierna / tmavosivá / čierna (sklo)hnedá / krémová / akáciačierna / tmavosivá / akácia
Výber farby zvoľte vo variantách produktu. Pokiaľ Vami vybraný variant nie je vo výbere, je dočasne nedostupný.
Materiál:polyratan / lakovaná oceľ / masívne akáciové drevo / látka (100% polyester) / sklo
Rozmery stola:šírka: 200 cmhĺbka: 100 cmvýška: 74 cm
Rozmery stoličky:šírka: 64 cmhĺbka: 65 cmvýška: 90 cm
šírka sedu: 54 cmhĺbka sedu:49 cmvýška sedu: 41 cm
výška podrúčiek od zeme: 65,5 cm
Hmotnosť:101 / 108 / 111 / 118 kg
Dodávané v demonte.
Parametre
| FARBA | Biela |
|---|---|
| FARBA | Čierna |
| FARBA | Sivá |
| FARBA | Hnedá |
| FARBA | Krémová |
| POČET MIEST NA SEDENIE | 6 osob |
| TYP STOLA | Jedálenský |
| TYP STOLA | Záhradný |
| ŠTÝL | Moderný |
| ŠTÝL | Ratanový |
| ŠTÝL | Elegantný |
| MATERIÁL NÔH | Kov |
| MATERIÁL NÔH | Plast |
| MATERIÁL DOSKY | Masívne drevo |
| MATERIÁL DOSKY | Sklo |
| VÝŠKA STOLA | 74 cm |
| NOHY STOLA | 4 nohy |
| TVAR | Obdĺžnikový |
| MATERIÁL | Kov |
| MATERIÁL | Plast |
| MATERIÁL | Masívne drevo |
| MATERIÁL | Sklo |
| MATERIÁL | Látka |
| MATERIÁL | Technoratan |
| DEKOR | Umelý ratan |
| DEKOR | Akácia |
| POLOHOVACIE | Nie |
| VÝŠKA KRESLA | 90 cm |
| ŠÍRKA KRESLA | 64 cm |
| VÝŠKA | 90 cm |
| VÝŠKA | 74 cm |
| ŠÍRKA | 64 cm |
| ŠÍRKA | 200 cm |
| HĹBKA SEDU | 49 cm |
| HĹBKA STOLU | 100 cm |
| OBSAH SETU | 1x stôl |
| OBSAH SETU | 6x kreslo |
| OBSAH SETU | 6x poduška na sedák |
| OBSAH SETU | 6x poduška na operadlo |
| VÝŠKA SEDU | 41 cm |
| NASTAVITEĽNÁ VÝŠKA | Nie |
| HĹBKA KRESLA | 65 cm |
| ROZKLADACIA | Nie |
| HMOTNOSŤ | 101 kg |
| HMOTNOSŤ | 118 kg |
| HMOTNOSŤ | 108 kg |
| OTVOR PRE SLNEČNÍK | Nie |
| ŠÍRKA STOLA | 200 cm |
| HĹBKA | 65 cm |
| HĹBKA | 100 cm |
| ŠÍRKA SEDU | 54 cm |
| BAREVNÁ VARIANTA | Hnedá / krémová |
| Hmotnosť | 117500.000g |