Záhradný jedálenský set 7 ks Dekorhome Čierna
1256.60 €
Do obchodu
Vdýchnite svojmu bývaniu nový estetický pôvab s týmto záhradným jedálenským setom! Jedálenský stôl je zhotovený z masívneho akáciového dreva s olejovaným... Celý popis
Popis
Vdýchnite svojmu bývaniu nový estetický pôvab s týmto záhradným jedálenským setom!
Jedálenský stôl je zhotovený z masívneho akáciového dreva s olejovaným povrchom, takže je stabilný, odolný a nenáročný na údržbu. Jedálenské stoličky majú rám z práškovo lakovanej ocele, opletený PE ratanom, ktorý výborne vzdoruje klimatickým vplyvom. Dlho vám preto vydrží a ľahko ich očistíte.
Ergonomický tvar spolu s husto polstrovanými poduškami vám pri sedení zaručí maximálne pohodlie. Polyesterové poťahy podušiek nevyžadujú takmer žiadnu údržbu a dajú sa jednoducho stiahnuť a oprať.
Poznámka: Odporúčame jedálenský set za dažďa, snehu a mrazu prikryť, aby vám dobre slúžil čo najdlhšie.
Farba:hnedá / krémová / akáciačierna / tmavosivá / akácia
Výber farby zvoľte vo variantách produktu. Pokiaľ Vami vybraný variant nie je vo výbere, je dočasne nedostupný.
Materiál:polyratan / lakovaná oceľ / masívne akáciové drevo / látka (100% polyester)
Rozmery stola:šírka: 150 cmhĺbka: 90 cmvýška: 74 cm
Rozmery stoličky:šírka: 66 cmhĺbka: 65 cmvýška: 90 cm
šírka sedu: 54 cmhĺbka sedu:49 cmvýška sedu: 41 cm
výška podrúčiek od zeme: 65,5 cm
Hmotnosť:89 kg
Dodávané v demonte.
Parametre
| FARBA | Čierna |
|---|---|
| FARBA | Sivá |
| FARBA | Hnedá |
| FARBA | Krémová |
| POČET MIEST NA SEDENIE | 6 osob |
| TYP STOLA | Jedálenský |
| TYP STOLA | Záhradný |
| ŠTÝL | Moderný |
| ŠTÝL | Ratanový |
| ŠTÝL | Elegantný |
| MATERIÁL NÔH | Kov |
| MATERIÁL NÔH | Plast |
| MATERIÁL DOSKY | Masívne drevo |
| VÝŠKA STOLA | 74 cm |
| NOHY STOLA | 4 nohy |
| TVAR | Obdĺžnikový |
| MATERIÁL | Kov |
| MATERIÁL | Plast |
| MATERIÁL | Masívne drevo |
| MATERIÁL | Látka |
| MATERIÁL | Technoratan |
| DEKOR | Umelý ratan |
| DEKOR | Akácia |
| POLOHOVACIE | Nie |
| VÝŠKA KRESLA | 90 cm |
| ŠÍRKA KRESLA | 66 cm |
| VÝŠKA | 90 cm |
| VÝŠKA | 74 cm |
| ŠÍRKA | 66 cm |
| ŠÍRKA | 150 cm |
| HĹBKA SEDU | 49 cm |
| OBSAH SETU | 1x stôl |
| OBSAH SETU | 6x kreslo |
| OBSAH SETU | 6x poduška na sedák |
| VÝŠKA SEDU | 41 cm |
| HĹBKA STOLU | 90 cm |
| ŠÍRKA STOLA | 150 cm |
| NASTAVITEĽNÁ VÝŠKA | Nie |
| HĹBKA KRESLA | 65 cm |
| ROZKLADACIA | Nie |
| HMOTNOSŤ | 98 kg |
| OTVOR PRE SLNEČNÍK | Nie |
| HĹBKA | 65 cm |
| HĹBKA | 90 cm |
| ŠÍRKA SEDU | 54 cm |
| BAREVNÁ VARIANTA | Čierna |
| Hmotnosť | 89000.000g |