Záhradný jedálenský set 7 ks biela / hnedá / čierna Dekorhome
545.20 €
Do obchodu
Tento ratanový jedálenský set s elegantným a moderným dizajnom predstavuje skvelú voľbu pre stolovanie na čerstvom vzduchu alebo relaxáciu na záhrade.... Celý popis
Popis
Tento ratanový jedálenský set s elegantným a moderným dizajnom predstavuje skvelú voľbu pre stolovanie na čerstvom vzduchu alebo relaxáciu na záhrade.
Jedálenský set je vyrobený z PE ratanu, ktorý výborne vzdoruje vode i poveternostným vplyvom. Ľahko sa čistí, je odolný voči opotrebeniu a vhodný pre každodenné použitie. Práškovo lakované oceľové rámy stola a stoličiek sú robustné a pevné. Stolná doska a podrúčky sú vyrobené z masívnej akácie, tropického tvrdého dreva, ktoré tiež nepodlieha klimatickým vplyvom. Nábytok je zároveň ľahký, takže set bez námahy presuniete, kam práve potrebujete. Husté, mäkké, penou plnené podušky sú veľmi pohodlné a vyrobené z vodoodpudivého polyesteru. Poťahy podušiek so zipsami možno jednoducho sňať a vyprať. Zostavenie setu nábytku je nenáročné.
Poznámka: Odporúčame súpravu v daždi, snehu a mrazu prikryť.
Farba:biela / hnedá / čierna
Materiál:polyratan / oceľ / látka (100% polyester) / masívne akáciové drevo
Rozmery stola:šírka: 150 cmhĺbka: 90 cmvýška: 75 cm
Rozmery stoličky:šírka: 58 cmhĺbka: 58 cmvýška: 88 cm
šírka sedu: 42 cmhĺbka sedu: 47 cmvýška sedu: 42 cm
výška podrúčiek: 61 cm
výška podušiek: 5 cm
Hmotnosť:67,2 kg
Dodávané v demonte.
Parametre
| FARBA | Biela |
|---|---|
| FARBA | Čierna |
| FARBA | Hnedá |
| POČET MIEST NA SEDENIE | 6 osob |
| TYP STOLA | Jedálenský |
| TYP STOLA | Záhradný |
| ŠTÝL | Moderný |
| ŠTÝL | Ratanový |
| ŠTÝL | Elegantný |
| MATERIÁL NÔH | Kov |
| MATERIÁL DOSKY | Masívne drevo |
| VÝŠKA STOLA | 75 cm |
| NOHY STOLA | 4 nohy |
| TVAR | Obdĺžnikový |
| MATERIÁL | Kov |
| MATERIÁL | Plast |
| MATERIÁL | Masívne drevo |
| MATERIÁL | Látka |
| MATERIÁL | Technoratan |
| DEKOR | Umelý ratan |
| DEKOR | Akácia |
| HĹBKA SEDU | 47 cm |
| VÝŠKA | 75 cm |
| VÝŠKA | 88 cm |
| ŠÍRKA | 58 cm |
| ŠÍRKA | 150 cm |
| VÝŠKA SEDU | 42 cm |
| OBSAH SETU | 1x stôl |
| OBSAH SETU | 6x stolička |
| OBSAH SETU | 6x poduška na sedák |
| SKLADACIE | Nie |
| HĹBKA STOLU | 90 cm |
| ŠÍRKA STOLA | 150 cm |
| NASTAVITEĽNÁ VÝŠKA | Nie |
| VÝŠKA STOLIČKY | 88 cm |
| ROZKLADACIA | Nie |
| ŠÍRKA STOLIČKY | 58 cm |
| OTVOR PRE SLNEČNÍK | Nie |
| HĹBKA STOLIČKY | 58 cm |
| HĹBKA | 58 cm |
| HĹBKA | 90 cm |
| TYP PODNOŽE | 4 nohy |
| OPIERKY RUK | Áno |
| TYP OPIERKY RUKOU | Pevné |
| ŠÍRKA SEDU | 42 cm |
| HMOTNOSŤ | 67,2 kg |
| Hmotnosť | 67200.000g |