Záhradný jedálenský set 6ks polyratan Dekorhome Hnedá
895.20 €
Do obchodu
Náš štýlový ratanový záhradný nábytok sa stane ústredným bodom vašej záhrady alebo terasy! Táto jedálenská zostava pre 7 osôb s elegantným dizajnom bude... Celý popis
Popis
Náš štýlový ratanový záhradný nábytok sa stane ústredným bodom vašej záhrady alebo terasy! Táto jedálenská zostava pre 7 osôb s elegantným dizajnom bude skvelou voľbou na stolovanie alebo relaxáciu na čerstvom vzduchu na vašej záhrade.
Oceľové rámy s práškovým povrchom robia stôl a pohovky pevnými a robustnými a vďaka ľahkej konštrukcii sa dajú všetky kusy ľahko presúvať. Vďaka vodeodolnému PE ratanu, odolnému voči poveternostným vplyvom, sa jedálenský set ľahko čistí.
Silné a mäkké vankúše a sedáky plnené bavlneným vláknom sú veľmi pohodlné. Ich ľahko čistiteľné polyesterové povlaky sa dajú vďaka skrytým zipsom sňať a vyprať.
Poznámka: Odporúčame súpravu za dažďa, snehu a mrazu prikryť.
Farba:čierna / krémovo bielahnedá / krémovo bielasivá
Materiál:polyratan / kov / sklo / látka (100% polyester)
Rozmery pohovky:šírka: 160 cmhĺbka: 62 cmvýška: 87 cm
šírka sedu: 142 cmhĺbka sedu: 52 cmvýška sedu: 37 cm
výška operadla od zeme: 65 cm
Rozmery kresla:šírka: 61 cmhĺbka: 70 cmvýška: 87 cm
šírka sedu: 52 cmhĺbka sedu: 52 cmvýška sedu: 37 cm
výška operadla od zeme: 65 cm
Rozmery stola:šírka: 120 cmhĺbka: 70 cmvýška: 66 cm
Rozmery taburetu:šírka: 40 cmhĺbka: 40 cmvýška: 37 cm
Hmotnosť:66,8 kg
Dodávané v demonte.
Dodávka zahŕňa: 1 x stôl s doskou z matného skla, 1 x trojsedačka, 2 x kreslo, 2 x taburet, 7 x poduška na sedák, 5 x vankúš za chrbát
Parametre
| FARBA | Čierna |
|---|---|
| FARBA | Sivá |
| FARBA | Hnedá |
| FARBA | Krémová |
| POČET MIEST NA SEDENIE | 6 osob |
| TYP STOLA | Jedálenský |
| TYP STOLA | Záhradný |
| ŠTÝL | Moderný |
| ŠTÝL | Elegantný |
| MATERIÁL NÔH | Kov |
| MATERIÁL NÔH | Umelý ratan |
| MATERIÁL DOSKY | Sklo |
| NOHY STOLA | 4 nohy |
| MATERIÁL | Kov |
| MATERIÁL | Polyester |
| MATERIÁL | Sklo |
| MATERIÁL | Látka |
| MATERIÁL | Technoratan |
| DEKOR | Umelý ratan |
| POLOHOVACIE | Nie |
| OBSAH SETU | 2x kreslo |
| OBSAH SETU | 1x pohovka |
| OBSAH SETU | 1x stôl |
| OBSAH SETU | 2x taburet |
| OBSAH SETU | 5x vankúš |
| OBSAH SETU | 7x poduška na sedák |
| HĹBKA SEDU | 52 cm |
| ŠÍRKA | 40 cm |
| ŠÍRKA | 61 cm |
| ŠÍRKA | 120 cm |
| ŠÍRKA | 160 cm |
| VÝŠKA | 87 cm |
| VÝŠKA | 66 cm |
| VÝŠKA | 37 cm |
| VÝŠKA SEDU | 37 cm |
| NASTAVITEĽNÁ VÝŠKA | Nie |
| ROZKLADACIA | Nie |
| OTVOR PRE SLNEČNÍK | Nie |
| OPIERKA HLAVY | Ne |
| HOJDACÍ MECHANIZMUS | Nie |
| HĹBKA | 40 cm |
| HĹBKA | 62 cm |
| HĹBKA | 70 cm |
| BEDERNÁ OPIERKA | Áno |
| ŠÍRKA SEDU | 52 cm |
| HMOTNOSŤ | 66,8 kg |
| BAREVNÁ VARIANTA | Hnedá |
| Hmotnosť | 66800.000g |