Záhradný jedálenský set 6+1 polyratan sivý Dekorhome
1023.90 €
Do obchodu
Naša štýlová súprava polyratanového záhradného nábytku sa stane ústredným prvkom vašej záhrady alebo terasy!Ratanový jedálenský set má elegantný, moderný... Celý popis
Popis
Naša štýlová súprava polyratanového záhradného nábytku sa stane ústredným prvkom vašej záhrady alebo terasy!Ratanový jedálenský set má elegantný, moderný dizajn a bude skvelou voľbou pre stolovanie na čerstvom vzduchu alebo relaxáciu na záhrade.Je vyrobený z PE ratanu, ktorý výborne vzdoruje vode i poveternostným vplyvom, takže sa ľahko čistí, veľa toho vydrží a môžete ho pokojne používať každý deň.Stôl aj stoličky majú práškovo lakované oceľové rámy, a preto sú pevné a robustné.Stolná doska a podrúčky sú naopak vyrobené z akáciového dreva, čo je tropické tvrdé drevo, ktoré vyniká svojim rustikálnym šarmom.Dve zo šiestich dodaných stoličiek sú polohovacie, ponúka teda možnosť rôzneho sklonu operadla. Stačí stlačiť bočné tlačidlo.Jedálenská zostava má ľahkú konštrukciu, všetky diely sa teda dajú bez námahy presúvať.Hrubé, mäkké, penou polstrované podušky na sedáky sú vysoko pohodlné a vyrobené z vodoodpudivého polyesteru. Ich odnímateľné a prateľné povlaky so zipsami dá ľahko zložiť a vyprať.Poznámka: Odporúčame súpravu v daždi, snehu a mrazu prikryť.Farba:siváRozmery stola:šírka: 150 cmhĺbka: 90 cmvýška: 75 cmRozmery polohovaciho kresla:šírka: 58 cmhĺbka: 90 cmvýška: 91 cmvýška sedu: 43 cmRozmery nepolohovaciho kresla:šírka: 58 cmhĺbka: 62 cmvýška: 108 cmvýška sedu: 43 cmMmateriál:PE ratan / masívne akáciové drevo / práškovo lakovaná oceľ / 100% polyesterový poťah s penovou výplňouHmotnosť:75 kgDodává sa v demonte.
Parametre
| POČET MIEST NA SEDENIE | 6 osob |
|---|---|
| FARBA | Sivá |
| TYP STOLA | Jedálenský |
| TYP STOLA | Záhradný |
| VÝŠKA STOLA | 75 cm |
| HMOTNOSŤ | 75 kg |
| TVAR | Obdĺžnikový |
| MATERIÁL | Kov |
| MATERIÁL | Plast |
| MATERIÁL | Masívne drevo |
| MATERIÁL | Polyester |
| DEKOR | Akácia |
| POLOHOVACIE | Áno |
| VÝŠKA KRESLA | 91 cm |
| VÝŠKA KRESLA | 108 cm |
| ŠÍRKA KRESLA | 58 cm |
| VÝŠKA | 75 cm |
| VÝŠKA | 91 cm |
| VÝŠKA | 108 cm |
| ŠÍRKA | 58 cm |
| ŠÍRKA | 150 cm |
| VÝŠKA SEDU | 43 cm |
| OBSAH SETU | 1x stôl |
| OBSAH SETU | 6x kreslo |
| OBSAH SETU | 6x poduška na sedák |
| SKLADACIE | Nie |
| HĹBKA STOLU | 90 cm |
| ŠÍRKA STOLA | 150 cm |
| NASTAVITEĽNÁ VÝŠKA | Nie |
| HĹBKA KRESLA | 62 cm |
| HĹBKA KRESLA | 90 cm |
| ROZKLADACIA | Nie |
| OTVOR PRE SLNEČNÍK | Nie |
| HĹBKA | 62 cm |
| HĹBKA | 90 cm |
| OPIERKY RUK | Áno |
| TYP OPIERKY RUKOU | Pevné |
| Hmotnosť | 75100.000g |