Záhradný jedálenský set 5 ks polyratan / sklo Dekorhome Sivá / čierna
462.70 €
Do obchodu
Vychutnajte si vo vašom vonkajšom bývaní dobré jedlo alebo popoludňajší čaj s týmto záhradným jedálenským setom! Má elegantný dizajn a stane sa z neho... Celý popis
Popis
Vychutnajte si vo vašom vonkajšom bývaní dobré jedlo alebo popoludňajší čaj s týmto záhradným jedálenským setom! Má elegantný dizajn a stane sa z neho ústredný bod vašej záhrady alebo terasy!
Praktická záhradná jedálenská zostava má oceľový rám, takže je pevná a odolná. Záhradné stoličky sú vyrobené z vodeodolného PE ratanu, sú teda nenáročné na údržbu a ideálne na vonkajšie použitie. Hladká sklenená stolná doska, ktorú ľahko očistíte vlhkou handričkou, vám výborne poslúži na podávanie jedla a pitia alebo na vystavenie dekoratívnych predmetov. Tučné podušky sú odnímateľné a mimoriadne pohodlné.
Poznámka: Aby ste predĺžili životnosť vášho záhradného nábytku, odporúčame vám pravidelne ho čistiť a nenechávať ho zbytočne vonku nechránený.
Čistenie: Použite jemný mydlový roztok.
Skladovanie: Ak je to možné, skladujte ho na chladnom a suchom mieste v interiéri. Pokiaľ výrobok skladujete vonku, chráňte ho pod vodeodolným krytom. Po daždi alebo snežení zotrite z povrchov prebytočnú vodu či sneh. Zaistite dostatočnú cirkuláciu vzduchu, aby sa nábytok nepoškodil vlhkosťou.
Farba:čierna / čierna / krémovo bielačierna / krémovo bielačierna / antracit / sivá
Výber farby zvoľte vo variantách produktu. Pokiaľ Vami vybraný variant nie je vo výbere, je dočasne nedostupný.
Materiál:polyratan / sklo / oceľ / látka (100% polyester)
Rozmery stola:šírka: 140 cmhĺbka: 70 cmvýška: 74 cm
Rozmery stoličky:šírka: 52 cmhĺbka: 56 cmvýška: 88 cm
šírka sedu: 47 cmhĺbka sedu: 46 cmvýška sedu: 43
výška podrúčiek: 66 cm
hrúbka podušiek: 3 cm
Hmotnosť:47,5 kg
Dodávané v demonte.
Balenie obsahuje: 1 x stôl, 4 x stoličky, 4 x poduška na sedák
Parametre
| FARBA | Čierna |
|---|---|
| FARBA | Sivá |
| FARBA | Krémová |
| POČET MIEST NA SEDENIE | 4 osoby |
| TYP STOLA | Jedálenský |
| TYP STOLA | Záhradný |
| ŠTÝL | Moderný |
| ŠTÝL | Ratanový |
| ŠTÝL | Elegantný |
| MATERIÁL NÔH | Kov |
| MATERIÁL NÔH | Umelý ratan |
| MATERIÁL DOSKY | Sklo |
| NOHY STOLA | 4 nohy |
| MATERIÁL | Kov |
| MATERIÁL | Sklo |
| MATERIÁL | Látka |
| MATERIÁL | Technoratan |
| DEKOR | Umelý ratan |
| HĹBKA SEDU | 46 cm |
| ŠÍRKA | 47 cm |
| ŠÍRKA | 140 cm |
| ŠÍRKA | 52 cm |
| VÝŠKA | 88 cm |
| VÝŠKA | 74 cm |
| VÝŠKA SEDU | 43 cm |
| OBSAH SETU | 1x stôl |
| OBSAH SETU | 4x stolička |
| OBSAH SETU | 4x poduška na sedák |
| NASTAVITEĽNÁ VÝŠKA | Nie |
| ROZKLADACIA | Nie |
| OTVOR PRE SLNEČNÍK | Nie |
| HĹBKA | 56 cm |
| HĹBKA | 70 cm |
| TYP PODNOŽE | 4 nohy |
| HMOTNOSŤ | 47,5 kg |
| OPIERKY RUK | Áno |
| TYP OPIERKY RUKOU | Pevné |
| ŠÍRKA SEDU | 47 cm |
| BAREVNÁ VARIANTA | Sivá / čierna |
| Hmotnosť | 47480.000g |