Záhradný jedálenský set 5 ks polyratan / sklo Čierna
811.10 €
Do obchodu
Vychutnajte si vo vašom vonkajšom bývaní dobré jedlo alebo popoludňajší čaj s týmto záhradným jedálenským setom! Má elegantný dizajn a stane sa z neho... Celý popis
Popis
Vychutnajte si vo vašom vonkajšom bývaní dobré jedlo alebo popoludňajší čaj s týmto záhradným jedálenským setom! Má elegantný dizajn a stane sa z neho ústredný bod vašej záhrady alebo terasy!
Praktický záhradný jedálenský set má oceľový rám, čo mu dodáva na pevnosti a robustnosti. Záhradné stoličky sú vyrobené z vodeodolného a bezúdržbového PE ratanu, sú preto ideálne na použitie vonku. Ergonomický tvar a husto polstrované odnímateľné podušky s penovou vypchávkou vám pri sedení poskytnú maximálne pohodlie.
Polyesterové poťahy podušiek a vankúšov sú nenáročné na údržbu a dajú sa jednoducho sňať a vyprať. Hladká sklenená doska stola, ktorú bez námahy očistíte vlhkou handričkou, sa navyše skvele hodí na servírovanie občerstvenia a nápojov či na vystavenie rôznych dekoratívnych predmetov.
Poznámka: Aby ste predĺžili životnosť vášho záhradného nábytku, odporúčame vám pravidelne ho čistiť a nenechávať ho zbytočne vonku nechránený.
Čistenie: Použite jemný mydlový roztok.
Skladovanie: Ak je to možné, skladujte ho na chladnom a suchom mieste v interiéri. Pokiaľ výrobok skladujete vonku, chráňte ho pod vodeodolným krytom. Po daždi alebo snežení zotrite z povrchov prebytočnú vodu či sneh. Zaistite dostatočnú cirkuláciu vzduchu, aby sa nábytok nepoškodil vlhkosťou.
Farba:čierna / tmavo šedáhnedá / krémovo biela
Výber farby zvoľte vo variante produktu. Pokiaľ Vami vybraný variant nie je vo výbere, je dočasne nedostupný.
Materiál:polyratan / kov / sklo / látka (100% polyester)
Rozmery stola:šírka: 80 cmhĺbka: 80 mvýška: 74 cm
Rozmery kresla:šírka: 64 cmhĺbka: 65 cmvýška: 90 cm
šírka sedu: 54 cmhĺbka sedu: 49 cmvýška sedu: 41 cmHmotnosť:66,2 kg
Dodávané v demonte.
Balenie obsahuje: 1 x stôl, 4 x stoličky, 4 x poduška na sedák, 4 x poduška na operadlo
Parametre
| FARBA | Čierna |
|---|---|
| FARBA | Sivá |
| FARBA | Hnedá |
| FARBA | Krémová |
| POČET MIEST NA SEDENIE | 4 osoby |
| TYP STOLA | Jedálenský |
| TYP STOLA | Záhradný |
| ŠTÝL | Vidiecky |
| ŠTÝL | Ratanový |
| MATERIÁL NÔH | Kov |
| MATERIÁL DOSKY | Sklo |
| NOHY STOLA | 4 nohy |
| MATERIÁL | Kov |
| MATERIÁL | Masívne drevo |
| MATERIÁL | Sklo |
| MATERIÁL | Látka |
| MATERIÁL | Technoratan |
| DEKOR | Umelý ratan |
| OBSAH SETU | 4x kreslo |
| OBSAH SETU | 1x stôl |
| OBSAH SETU | 4x poduška na sedák |
| OBSAH SETU | 4x poduška na operadlo |
| VÝŠKA | 90 cm |
| VÝŠKA | 74 cm |
| ŠÍRKA | 64 cm |
| ŠÍRKA | 80 cm |
| HĹBKA SEDU | 49 cm |
| VÝŠKA SEDU | 41 cm |
| SKLADACIE | Nie |
| ROZKLADACIA | Nie |
| OTVOR PRE SLNEČNÍK | Nie |
| HĹBKA | 65 cm |
| HĹBKA | 80 cm |
| OPIERKY RUK | Áno |
| TYP OPIERKY RUKOU | Pevné |
| ŠÍRKA SEDU | 54 cm |
| HMOTNOSŤ | 66,2 kg |
| BAREVNÁ VARIANTA | Čierna |
| Hmotnosť | 66140.000g |