Záhradný jedálenský set 5 ks polyratan čierny Dekorhome Sivá
571.20 €
Do obchodu
Tento záhradný jedálenský set predstavuje dokonalú kombináciu štýlu a funkčnosti a stane sa ústredným prvkom vašej záhrady, balkóna alebo terasy. Záhradné... Celý popis
Popis
Tento záhradný jedálenský set predstavuje dokonalú kombináciu štýlu a funkčnosti a stane sa ústredným prvkom vašej záhrady, balkóna alebo terasy.
Záhradné stoličky sú zhotovené z robustného oceľového rámu prepletaného PE ratanom, ktorý skvele vzdoruje poveternostným vplyvom, takže sú odolné voči hrdzi a plesniam a poskytnú vám dlhé roky kvalitnej relaxácie. Podrúčky sú krásne zdobené masívnym akáciovým drevom s prírodnou olejovanou úpravou a vyžarujú rustikálne kúzlo.
Záhradný stôl má sklenenú dosku s jednoduchými líniami, ktorá sa ľahko čistí a skvele sa hodí na vonkajšie použitie. Hliníkový rám navyše zaisťuje stabilitu a pevnosť. Husto polstrované podušky vám poskytnú maximálne pohodlie pri sedení. Tento terasový jedálenský set sa vyznačuje ľahkou konštrukciou, takže sa dá jednoducho presúvať z miesta na miesto.
Poznámka: Aby ste predĺžili životnosť vášho záhradného nábytku, odporúčame vám pravidelne ho čistiť a nenechávať ho zbytočne vonku nechránený.
Čistenie: Použite jemný mydlový roztok.
Skladovanie: Ak je to možné, skladujte ho na chladnom a suchom mieste v interiéri. Pokiaľ výrobok skladujete vonku, chráňte ho pod vodeodolným krytom. Po daždi alebo snežení zotrite z povrchov prebytočnú vodu či sneh. Zaistite dostatočnú cirkuláciu vzduchu, aby sa nábytok nepoškodil vlhkosťou.
Farba:čierna / šedá / tmavo šedáčierna / čierna / krémovo bielačierna / béžová / krémovo bielačierna / hnedá / krémovo bielačierna / čierna / krémovo biela / hnedá
Výber farby zvoľte vo variantách produktu. Pokiaľ Vami vybraný variant nie je vo výbere, je dočasne nedostupný.
Materiál:polyratan / kov / látka (100% polyester) / sklo / masívne akáciové drevo
Rozmery stola:šírka: 150 cmhĺbka: 90 cmvýška: 74 cm
Rozmery stoličky:šírka: 55 cmhĺbka: 58 cmvýška: 84 cm
šírka sedu: 39 / 44,5 cmhĺbka sedu: 46 cmvýška sedu: 42
výška podrúčiek: 62 / 65 cm
hrúbka podušiek: 4 cm
Hmotnosť:49,9 kg
Dodávané v demonte.
Balenie obsahuje: 1 x stôl, 4 x stoličky, 4 x poduška na sedák
Parametre
| FARBA | Čierna |
|---|---|
| FARBA | Hnedá |
| FARBA | Béžová |
| FARBA | Krémová |
| POČET MIEST NA SEDENIE | 4 osoby |
| TYP STOLA | Jedálenský |
| TYP STOLA | Záhradný |
| ŠTÝL | Moderný |
| ŠTÝL | Ratanový |
| ŠTÝL | Praktický |
| MATERIÁL NÔH | Kov |
| MATERIÁL NÔH | Ratan |
| MATERIÁL DOSKY | Sklo |
| NOHY STOLA | 4 nohy |
| MATERIÁL | Kov |
| MATERIÁL | Masívne drevo |
| MATERIÁL | Polyester |
| MATERIÁL | Sklo |
| MATERIÁL | Látka |
| MATERIÁL | Technoratan |
| DEKOR | Umelý ratan |
| DEKOR | Akácia |
| HĹBKA SEDU | 46 cm |
| ŠÍRKA | 55 cm |
| ŠÍRKA | 150 cm |
| VÝŠKA SEDU | 42 cm |
| OBSAH SETU | 1x stôl |
| OBSAH SETU | 4x stolička |
| SKLADACIE | Nie |
| NASTAVITEĽNÁ VÝŠKA | Nie |
| ROZKLADACIA | Nie |
| OTVOR PRE SLNEČNÍK | Nie |
| VÝŠKA | 74 cm |
| VÝŠKA | 84 cm |
| HĹBKA | 58 cm |
| HĹBKA | 90 cm |
| OPIERKY RUK | Áno |
| TYP OPIERKY RUKOU | Pevné |
| ŠÍRKA SEDU | 44,5 cm |
| ŠÍRKA SEDU | 39 cm |
| HMOTNOSŤ | 49,9 kg |
| BAREVNÁ VARIANTA | Sivá |
| Hmotnosť | 49840.000g |