Záhradný jedálenský set 5 ks polyratan / akácie Dekorhome Hnedá
753.90 €
Do obchodu
Vdýchnite svojmu bývanie nový estetický pôvab s týmto záhradným jedálenským setom! Jedálenský stôl je zhotovený z masívneho akáciového dreva s olejovaným... Celý popis
Popis
Vdýchnite svojmu bývanie nový estetický pôvab s týmto záhradným jedálenským setom!
Jedálenský stôl je zhotovený z masívneho akáciového dreva s olejovaným povrchom, takže je stabilný, odolný a nenáročný na údržbu. Jedálenská stolička majú rám z práškovo lakovanej ocele, opletený PE ratanom, ktorý výborne vzdoruje klimatickým vplyvom. Dlho vám preto vydržia a ľahko ich očistíte. Ergonomický tvar spolu s husto polstrovanými poduškami vám pri sedení zaručí maximálne pohodlie. Polyesterové poťahy podušiek nevyžadujú takmer žiadnu údržbu a dajú sa jednoducho stiahnuť a oprat.
Poznámka: Odporúčame jedálenský set za dažďa, snehu a mrazu prikryť, aby vám dobre slúžil čo najdlhšie
Farba:hnedáčierna
Výber farby zvoľte vo variantoch produktu. Pokiaľ Vami vybraná varianta nie je vo výbere, je dočasne nedostupná.
Materiál:polyratan / lakovaná oceľ / masívne akáciové drevo / látka (100% polyester)
Rozmery stola:šírka: 150 cmhĺbka: 90 cmvýška: 74 cm
Rozmery stoličky:šírka: 56 cmhĺbka: 60 cmvýška: 82 cm
šírka sedu: 41 cmhĺbka sedu: 45 cmvýška sedu: 41 cm
výška podrúčiek od zeme: 61 cmhrúbka podušky: 3 cm
Hmotnosť:52 kg
Dodávané v demonte.Balenie obsahuje: 1 x stôl, 4 x stoličky, 4 x poduška na sedák
Parametre
| FARBA | Čierna |
|---|---|
| FARBA | Sivá |
| FARBA | Hnedá |
| POČET MIEST NA SEDENIE | 4 osoby |
| TYP STOLA | Jedálenský |
| TYP STOLA | Záhradný |
| ŠTÝL | Moderný |
| ŠTÝL | Ratanový |
| ŠTÝL | Elegantný |
| MATERIÁL NÔH | Masívne drevo |
| MATERIÁL DOSKY | Masívne drevo |
| VÝŠKA STOLA | 74 cm |
| HMOTNOSŤ | 52 kg |
| NOHY STOLA | 4 nohy |
| TVAR | Obdĺžnikový |
| DEKOR | Umelý ratan |
| DEKOR | Akácia |
| MATERIÁL | Masívne drevo |
| MATERIÁL | Látka |
| MATERIÁL | Technoratan |
| HĹBKA SEDU | 45 cm |
| ŠÍRKA | 56 cm |
| ŠÍRKA | 200 cm |
| ŠÍRKA | 150 cm |
| OBSAH SETU | 1x stôl |
| OBSAH SETU | 4x stolička |
| OBSAH SETU | 4x poduška na sedák |
| VÝŠKA SEDU | 41 cm |
| SKLADACIE | Nie |
| HĹBKA STOLU | 90 cm |
| ŠÍRKA STOLA | 150 cm |
| ŠÍRKA STOLA | 200 cm |
| NASTAVITEĽNÁ VÝŠKA | Nie |
| VÝŠKA STOLIČKY | 82 cm |
| ROZKLADACIA | Nie |
| ŠÍRKA STOLIČKY | 56 cm |
| OTVOR PRE SLNEČNÍK | Nie |
| HĹBKA STOLIČKY | 60 cm |
| VÝŠKA | 74 cm |
| VÝŠKA | 82 cm |
| HĹBKA | 60 cm |
| HĹBKA | 90 cm |
| TYP PODNOŽE | 4 nohy |
| OPIERKY RUK | Áno |
| TYP OPIERKY RUKOU | Pevné |
| ŠÍRKA SEDU | 41 cm |
| BAREVNÁ VARIANTA | Hnedá |
| Hmotnosť | 52000.000g |