Záhradný jedálenský set 5 ks polyratan / akácia Dekorhome Hnedá
680.70 €
Do obchodu
Tento štýlový záhradný jedálenský set sa stane dominantou každej záhrady či terasy! Je to skvelá voľba pre stolovanie na čerstvom vzduchu alebo vonkajšie... Celý popis
Popis
Tento štýlový záhradný jedálenský set sa stane dominantou každej záhrady či terasy! Je to skvelá voľba pre stolovanie na čerstvom vzduchu alebo vonkajšie leňošenie.
Stôl a stoličky majú rám z práškovo lakovanej ocele, sú teda robustné, stabilné a vhodné na každodenné vonkajšie použitie. Stoličky sú vyrobené z vodeodolného PE ratanu, takže sa ľahko čistia a veľa toho vydržia. Ergonomický tvar a husto polstrované odnímateľné podušky s penovou vypchávkou vám pri sedení poskytnú maximálne pohodlie.
Polyesterové poťahy podušiek sú nenáročné na údržbu a dajú sa jednoducho sňať a vyprať. Hladká sklenená doska stola, ktorú bez námahy očistíte vlhkou handričkou, sa navyše skvele hodí na servírovanie občerstvenia a nápojov či na vystavenie rôznych dekoratívnych predmetov.
Poznámka: Aby ste predĺžili životnosť vášho záhradného nábytku, odporúčame vám pravidelne ho čistiť a nenechávať ho zbytočne vonku nechránený.
Čistenie: Použite jemný mydlový roztok.
Skladovanie: Ak je to možné, skladujte ho na chladnom a suchom mieste v interiéri. Pokiaľ výrobok skladujete vonku, chráňte ho pod vodeodolným krytom. Po daždi alebo snežení zotrite z povrchov prebytočnú vodu či sneh. Zaistite dostatočnú cirkuláciu vzduchu, aby sa nábytok nepoškodil vlhkosťou.
Farba:hnedá / siváčierna / sivá
Výber farby zvoľte vo variantách produktu. Pokiaľ Vami vybraný variant nie je vo výbere, je dočasne nedostupný.
Materiál:polyratan / lakovaná oceľ / masívne akáciové drevo / látka (100% polyester)
Rozmery stola:šírka: 80 cmhĺbka: 80 cmvýška: 74 cm
Rozmery stoličky:šírka: 56 cmhĺbka: 60 cmvýška: 81,5 cm
šírka sedu: 41 cmhĺbka sedu: 45 cmvýška sedu: 41 cm
výška podrúčiek od zeme: 61 cm
Hmotnosť:45 kg
Dodávané v demonte.
Balenie obsahuje: 1x stôl, 4x stoličky, 4x poduška na sedák
Parametre
| FARBA | Čierna |
|---|---|
| FARBA | Sivá |
| FARBA | Hnedá |
| POČET MIEST NA SEDENIE | 4 osoby |
| TYP STOLA | Jedálenský |
| TYP STOLA | Záhradný |
| ŠTÝL | Moderný |
| ŠTÝL | Ratanový |
| ŠTÝL | Elegantný |
| MATERIÁL NÔH | Kov |
| MATERIÁL NÔH | Umelý ratan |
| MATERIÁL DOSKY | Sklo |
| HMOTNOSŤ | 45 kg |
| NOHY STOLA | 4 nohy |
| MATERIÁL | Kov |
| MATERIÁL | Masívne drevo |
| MATERIÁL | Polyester |
| MATERIÁL | Látka |
| MATERIÁL | Technoratan |
| DEKOR | Umelý ratan |
| DEKOR | Akácia |
| HĹBKA SEDU | 45 cm |
| ŠÍRKA | 56 cm |
| ŠÍRKA | 80 cm |
| OBSAH SETU | 1x stôl |
| OBSAH SETU | 4x stolička |
| OBSAH SETU | 4x poduška na sedák |
| VÝŠKA SEDU | 41 cm |
| SKLADACIE | Nie |
| NASTAVITEĽNÁ VÝŠKA | Nie |
| ROZKLADACIA | Nie |
| OTVOR PRE SLNEČNÍK | Nie |
| VÝŠKA | 74 cm |
| VÝŠKA | 81,5 cm |
| HĹBKA | 60 cm |
| HĹBKA | 80 cm |
| TYP PODNOŽE | 4 nohy |
| OPIERKY RUK | Áno |
| TYP OPIERKY RUKOU | Pevné |
| ŠÍRKA SEDU | 41 cm |
| BAREVNÁ VARIANTA | Hnedá |
| Hmotnosť | 45000.000g |