Záhradný jedálenský set 5 ks HARLEY Rojaplast
491.40 €
Do obchodu
Jedálenský záhradný set HARLEY je vyrobený z tropického dreva - akácie, ktoré je vyšetrované olejom vo farbe teak. Akácia ako tvrdé drevo zaručuje dlhú... Celý popis
Popis
Jedálenský záhradný set HARLEY je vyrobený z tropického dreva - akácie, ktoré je vyšetrované olejom vo farbe teak. Akácia ako tvrdé drevo zaručuje dlhú životnosť a zároveň nenáročnú údržbu.
Súčasťou setu je stôl a 4 kreslá s poduškami s hrúbkou 5 cm. Súprava ponúka moderný design a pohodlné posedenie na Vašej terase či záhrade.
Farba:teak / sivá
Materiál:masívne akáciové drevo s olejovou úpravou / látka
Rozmery stola:šírka: 90 cmhĺbka: 90 cmvýška: 75 cm
Rozmery stoličky:šírka: 57 cmhĺbka: 57 cmvýška: 90 cm
hrúbka podušiek: 5 cm
Nosnosť:stôl: 75 kgstolička: 120 kg
Hmotnosť:51,5 kg
Dodávané v demonte.
Parametre
| POČET MIEST NA SEDENIE | 4 osoby |
|---|---|
| FARBA | Sivá |
| FARBA | Hnedá |
| TYP STOLA | Jedálenský |
| TYP STOLA | Záhradný |
| ŠTÝL | Moderný |
| MATERIÁL NÔH | Masívne drevo |
| MATERIÁL DOSKY | Masívne drevo |
| VÝŠKA STOLA | 75 cm |
| HMOTNOSŤ | 51,5 kg |
| NOHY STOLA | 4 nohy |
| TVAR | Štvorcový |
| POLOHOVACIE | Nie |
| MATERIÁL | Masívne drevo |
| MATERIÁL | Látka |
| DEKOR | Akácia |
| DEKOR | Teakové drevo |
| NOSNOSŤ | 120 kg |
| NOSNOSŤ | 75 kg |
| ŠÍRKA | 57 cm |
| ŠÍRKA | 90 cm |
| VÝŠKA | 75 cm |
| VÝŠKA | 90 cm |
| ŠÍRKA STOLA | 90 cm |
| OBSAH SETU | 1x stôl |
| OBSAH SETU | 4x stolička |
| OBSAH SETU | 4x poduška |
| SKLADACIE | Nie |
| HĹBKA STOLU | 90 cm |
| NASTAVITEĽNÁ VÝŠKA | Nie |
| VÝŠKA STOLIČKY | 90 cm |
| OTVOR PRE SLNEČNÍK | Nie |
| HĹBKA STOLIČKY | 57 cm |
| ŠÍRKA STOLIČKY | 57 cm |
| HĹBKA | 57 cm |
| HĹBKA | 90 cm |
| OPIERKY RUK | Áno |
| TYP OPIERKY RUKOU | Pevné |
| Hmotnosť | 51500.000g |