Záhradný jedálenský set 5 ks Dekorhome Čierna
697.60 €
Do obchodu
Tento záhradný jedálenský set s vycibreným designom sa stane dominantou vašej záhrady alebo terasy!Stoly a stoličky majú oceľové rámy, takže sú robustné a... Celý popis
Popis
Tento záhradný jedálenský set s vycibreným designom sa stane dominantou vašej záhrady alebo terasy!Stoly a stoličky majú oceľové rámy, takže sú robustné a majú dlhú životnosť. Vzhľadom na to, že je tento set tiež veľmi ľahký, všetky diely sa dajú ľahko presúvať a skvele sa hodia na vonkajšie použitie. Sklenenú dosku stola ľahko očistíte vlhkou handričkou. Elegantná jednoduchosť tejto jedálenskej sady pridá vášmu stolovaniu niečo navyše. Sedadlá a operadlá stoličiek sú vypletené polyratanom, ktorý je odolný voči klimatickým vplyvom.Farba:čierna / dubčiernaVýber farby zvoľte vo variantách produktu. Pokiaľ Vami vybraný variant nie je vo výbere, je dočasne nedostupný.Materiál:polyratan / lakovaná oceľ / skloRozmery stola:šírka: 150 cmhĺbka: 80 cmvýška: 74 cmRozmery stoličky:šírka: 66,5 cmhĺbka: 53,5 cmvýška: 90 cmvýška sedu: 42 cmHmotnosť:47 kgBalenie obsahuje: 1 x stôl, 4 x stoličkyDodávané v demonte.
Parametre
| FARBA | Čierna |
|---|---|
| FARBA | Hnedá |
| POČET MIEST NA SEDENIE | 4 osoby |
| TYP STOLA | Jedálenský |
| TYP STOLA | Záhradný |
| ŠTÝL | Moderný |
| ŠTÝL | Ratanový |
| ŠTÝL | Elegantný |
| MATERIÁL NÔH | Kov |
| MATERIÁL DOSKY | Sklo |
| VÝŠKA STOLA | 74 cm |
| HMOTNOSŤ | 47 kg |
| NOHY STOLA | 4 nohy |
| TVAR | Obdĺžnikový |
| MATERIÁL | Kov |
| MATERIÁL | Sklo |
| MATERIÁL | Technoratan |
| DEKOR | Umelý ratan |
| POLOHOVACIE | Nie |
| VÝŠKA | 90 cm |
| VÝŠKA | 74 cm |
| HĹBKA STOLU | 80 cm |
| VÝŠKA SEDU | 42 cm |
| OBSAH SETU | 1x stôl |
| OBSAH SETU | 4x stolička |
| ŠÍRKA STOLA | 150 cm |
| NASTAVITEĽNÁ VÝŠKA | Nie |
| VÝŠKA STOLIČKY | 90 cm |
| ROZKLADACIA | Nie |
| OTVOR PRE SLNEČNÍK | Nie |
| ŠÍRKA | 150 cm |
| ŠÍRKA | 65,5 cm |
| HĹBKA | 80 cm |
| HĹBKA | 53,5 cm |
| HĹBKA STOLIČKY | 53,5 cm |
| ŠÍRKA STOLIČKY | 66,5 cm |
| BAREVNÁ VARIANTA | Čierna |
| Hmotnosť | 47300.000g |