Záhradný jedálenský set 5 ks Dekorhome 90 cm
634.60 €
Do obchodu
Tento jedálenský set má štýlový dizajn a odolný oceľový rám a je perfektnou voľbou pre váš vonkajší obytný priestor. záhradný jedálenský set má oceľový rám s... Celý popis
Popis
Tento jedálenský set má štýlový dizajn a odolný oceľový rám a je perfektnou voľbou pre váš vonkajší obytný priestor.
záhradný jedálenský set má oceľový rám s práškovým nástrekom, ktorý stolu a stoličkám dodáva na stabilite a odolnosti. Set vonkajšieho nábytku je zhotovený z PE ratanu odolnému voči poveternostným vplyvom, takže sa ľahko čistí. Podušky je možné sňať, čo uľahčuje ich čistenie. Silné podušky vám navyše poskytnú extra pohodlie pri sedení.
Poznámka: Aby ste predĺžili životnosť vášho záhradného nábytku, odporúčame vám pravidelne ho čistiť a nenechávať ho zbytočne vonku nechránený.
Čistenie: Použite jemný mydlový roztok.
Skladovanie: Ak je to možné, skladujte ho na chladnom a suchom mieste v interiéri. Pokiaľ výrobok skladujete vonku, chráňte ho pod vodeodolným krytom. Po daždi alebo snežení zotrite z povrchov prebytočnú
Farba:čierna / krémová / akácia
Výber farby zvoľte vo variantách produktu. Pokiaľ Vami vybraný variant nie je vo výbere, je dočasne nedostupný.
Materiál:polyratan / lakovaná oceľ / masívne akáciové drevo / látka (100% polyester)
Rozmery stola:šírka: 90 / 150 cmhĺbka: 90 cmvýška: 75 cm
Výber šírky stola zvoľte vo variantách produktu. Pokiaľ Vami vybraný variant nie je vo výbere, je dočasne nedostupný.
Rozmery stoličky:šírka: 61 cmhĺbka: 60 cmvýška: 88 cm
šírka sedu: 43 cmhĺbka sedu: 47 cmvýška sedu: 43 cm
Hmotnosť:48 kg
Dodávané v demonte.
Vdýchnite svojmu bývaniu nový estetický pôvab s týmto záhradným jedálenským setom!
Záhradný stôl je vyrobený z masívneho akáciového dreva, takže je pevný a stabilný. Olejom napustený povrch sa ľahko čistí vlhkou handričkou. Prehnuté nohy dodávajú stolu štýlový vzhľad. Jedálenské stoličky majú oceľový rám, ktorý je opletený klimaticky odolným PE ratanom, sú preto pevné a dajú sa bez námahy udržať v čistote. Každá stolička má husto polstrovanú podušku, aby ste si pri odpočinku mohli dopriať mimoriadny komfort.
Poznámka: Aby ste predĺžili životnosť vášho záhradného nábytku, odporúčame vám pravidelne ho čistiť a nenechávať ho zbytočne vonku nechránený.
Čistenie: Použite jemný mydlový roztok.
Skladovanie: Ak je to možné, skladujte ho na chladnom a suchom mieste v interiéri. Pokiaľ výrobok skladujete vonku, chráňte ho pod vodeodolným krytom. Po daždi alebo snežení zotrite z povrchov prebytočnú
Farba:hnedá / krémová / akáciačierna / tmavosivá / akácia
Výber farby zvoľte vo variantách produktu. Pokiaľ Vami vybraný variant nie je vo výbere, je dočasne nedostupný.
Materiál:polyratan / lakovaná oceľ / masívne akáciové drevo / látka (100% polyester)
Rozmery stola:šírka: 150 cmhĺbka: 90 cmvýška: 75 cm
Rozmery kresla:šírka: 64 cmhĺbka: 65 cmvýška: 90 cm
šírka sedu: 54 cmhĺbka sedu: 48,5 cmvýška sedu: 41 cm
výška podrúčiek od zeme: 65 cm
Hmotnosť:69 kg
Dodávané v demonte.
Parametre
| FARBA | Čierna |
|---|---|
| FARBA | Hnedá |
| FARBA | Krémová |
| POČET MIEST NA SEDENIE | 4 osoby |
| TYP STOLA | Jedálenský |
| TYP STOLA | Záhradný |
| ŠTÝL | Moderný |
| ŠTÝL | Ratanový |
| ŠTÝL | Elegantný |
| MATERIÁL NÔH | Kov |
| MATERIÁL NÔH | Umelý ratan |
| MATERIÁL DOSKY | Masívne drevo |
| VÝŠKA STOLA | 75 cm |
| NOHY STOLA | 4 nohy |
| TVAR | Štvorcový |
| TVAR | Obdĺžnikový |
| MATERIÁL | Kov |
| MATERIÁL | Masívne drevo |
| MATERIÁL | Látka |
| MATERIÁL | Technoratan |
| DEKOR | Umelý ratan |
| DEKOR | Akácia |
| POLOHOVACIE | Nie |
| OBSAH SETU | 4x kreslo |
| OBSAH SETU | 1x stôl |
| OBSAH SETU | 4x poduška na sedák |
| VÝŠKA KRESLA | 88 cm |
| HĹBKA SEDU | 47 cm |
| ŠÍRKA KRESLA | 61 cm |
| VÝŠKA | 75 cm |
| VÝŠKA | 88 cm |
| ŠÍRKA | 61 cm |
| ŠÍRKA | 90 cm |
| ŠÍRKA | 150 cm |
| VÝŠKA SEDU | 43 cm |
| HĹBKA STOLU | 90 cm |
| NASTAVITEĽNÁ VÝŠKA | Nie |
| HĹBKA KRESLA | 60 cm |
| ROZKLADACIA | Nie |
| OTVOR PRE SLNEČNÍK | Nie |
| HĹBKA | 60 cm |
| HĹBKA | 90 cm |
| HMOTNOSŤ | 48 kg |
| ŠÍRKA SEDU | 43 cm |
| ŠÍRKA STOLA | 90 cm |
| Hmotnosť | 48000.000g |