Záhradný jedálenský set 5 ks Dekorhome
546.30 €
Do obchodu
Tento praktický a zároveň štýlový záhradný jedálenský set sa skvele hodí na relaxáciu alebo na stolovanie na záhrade či terase. Rám z práškovo lakovaného... Celý popis
Popis
Tento praktický a zároveň štýlový záhradný jedálenský set sa skvele hodí na relaxáciu alebo na stolovanie na záhrade či terase.
Rám z práškovo lakovaného hliníka dodáva nábytku na pevnosti a predlžuje jeho životnosť. Záhradné stoličky majú sedáky a operadlá ušité z na dotyk mäkkého textilenu. Operadlá je možné navyše nakláňať do 7 rôznych polôh, aby sa vám vždy príjemne sedelo. Kreslá možno tiež zložiť, takže vám nebudú zbytočne prekážať, keď ich práve nepoužívate. Stôl má dosku z drevoplastu, ľahko sa teda čistí a hodí sa na vonkajšie použitie.
Poznámka: Aby ste predĺžili životnosť vášho záhradného nábytku, odporúčame vám pravidelne ho čistiť a nenechávať ho zbytočne vonku nechránený.
Čistenie: Použite jemný mydlový roztok.
Skladovanie: Ak je to možné, skladujte ho na chladnom a suchom mieste v interiéri. Pokiaľ výrobok skladujete vonku, chráňte ho pod vodeodolným krytom. Po daždi alebo snežení zotrite z povrchov prebytočnú vodu či sneh. Zaistite dostatočnú cirkuláciu vzduchu, aby sa nábytok nepoškodil vlhkosťou.
Farba:čierna
Materiál:textilen / oceľ s práškovým nástrekom / WPC (drevoplast)
Rozmery stola:šírka: 80 cmhĺbka: 80 cmvýška: 74 cm
Rozmery stoličky:šírka: 54 cmhĺbka: 73 cmvýška: 107 cm
šírka sedu: 44 cmhĺbka sedu: 44 cmvýška sedu: 43,5 cm
Hmotnosť:27 kg
Parametre
| FARBA | Čierna |
|---|---|
| POČET MIEST NA SEDENIE | 4 osoby |
| TYP STOLA | Záhradný |
| TYP STOLA | Konferenčný |
| TYP STOLA | Odkladací |
| ŠTÝL | Moderný |
| MATERIÁL NÔH | Kov |
| VÝŠKA STOLA | 74 cm |
| HMOTNOSŤ | 27 kg |
| NOHY STOLA | 4 nohy |
| TVAR | Štvorcový |
| MATERIÁL | Kov |
| MATERIÁL | WPC (drevoplast) |
| MATERIÁL | Textilen |
| POLOHOVACIE | Áno |
| VÝŠKA | 107 cm |
| VÝŠKA | 74 cm |
| ŠÍRKA | 54 cm |
| ŠÍRKA | 80 cm |
| HĹBKA STOLU | 80 cm |
| ŠÍRKA STOLA | 80 cm |
| OBSAH SETU | 1x stôl |
| OBSAH SETU | 4x stolička |
| SKLADACIE | Áno |
| VÝŠKA SEDU | 43,5 cm |
| NASTAVITEĽNÁ VÝŠKA | Nie |
| ŠÍRKA STOLIČKY | 54 cm |
| VÝŠKA STOLIČKY | 107 cm |
| ROZKLADACIA | Nie |
| OTVOR PRE SLNEČNÍK | Nie |
| TYP PODNOŽE | 4 nohy |
| HĹBKA | 80 cm |
| HĹBKA | 73 cm |
| OPIERKY RUK | Áno |
| TYP OPIERKY RUKOU | Pevné |
| HĹBKA STOLIČKY | 73 cm |
| MATERIÁL DOSKY | WPC (drevoplast) |
| Hmotnosť | 27000.000g |