Záhradný jedálenský set 5 ks Dekorhome
504.40 €
Do obchodu
Tento jedálenský set má štýlový dizajn a odolný oceľový rám, je to teda perfektná voľba pre vaše vonkajšie bývanie. Jednoduchá elegancia tejto jedálenskej... Celý popis
Popis
Tento jedálenský set má štýlový dizajn a odolný oceľový rám, je to teda perfektná voľba pre vaše vonkajšie bývanie. Jednoduchá elegancia tejto jedálenskej zostavy premení každé stolovanie na špeciálnu udalosť.
Stoličky aj stôl majú veľmi stabilný a odolný rám z práškovo lakovanej ocele. Stoličky sú čalúnené pevnou, ale pohodlnou textilenovou látkou, ktorá sa ľahko čistí. A ak ich práve nepoužívate, môžete ich ľahko nastohovať, aby zbytočne neprekážali.
Poznámka: Aby ste predĺžili životnosť vášho záhradného nábytku, odporúčame vám pravidelne ho čistiť a nenechávať ho zbytočne vonku nechránený.
Čistenie: Použite jemný mydlový roztok.
Skladovanie: Ak je to možné, skladujte ho na chladnom a suchom mieste v interiéri. Pokiaľ výrobok skladujete vonku, chráňte ho pod vodeodolným krytom. Po daždi alebo snežení zotrite z povrchov prebytočnú vodu či sneh. Zaistite dostatočnú cirkuláciu vzduchu, aby sa nábytok nepoškodil vlhkosťou.
Farba:čierna / antracit
Materiál:textilen / oceľ s práškovým nástrekom / sklo
Rozmery stola:šírka: 150 cmhĺbka: 90 cmvýška: 74 cm
Rozmery stoličky:šírka: 54 cmhĺbka: 63 cmvýška: 90 cm
šírka sedu: 40 cmhĺbka sedu: 56 cmvýška sedu: 42,5 cm
výška podrúčiek od zeme: 62 cm
Hmotnosť:45,5 kg
Parametre
| FARBA | Čierna |
|---|---|
| POČET MIEST NA SEDENIE | 4 osoby |
| TYP STOLA | Záhradný |
| TYP STOLA | Konferenčný |
| TYP STOLA | Odkladací |
| ŠTÝL | Moderný |
| MATERIÁL NÔH | Kov |
| MATERIÁL DOSKY | Sklo |
| VÝŠKA STOLA | 74 cm |
| HMOTNOSŤ | 45,5 kg |
| NOHY STOLA | 4 nohy |
| TVAR | Štvorcový |
| MATERIÁL | Kov |
| MATERIÁL | Sklo |
| MATERIÁL | Textilen |
| ŠÍRKA | 54 cm |
| ŠÍRKA | 150 cm |
| VÝŠKA | 90 cm |
| VÝŠKA | 74 cm |
| OBSAH SETU | 1x stôl |
| OBSAH SETU | 4x stolička |
| HĹBKA STOLU | 90 cm |
| ŠÍRKA STOLA | 150 cm |
| NASTAVITEĽNÁ VÝŠKA | Nie |
| ŠÍRKA STOLIČKY | 54 cm |
| VÝŠKA STOLIČKY | 90 cm |
| ROZKLADACIA | Nie |
| OTVOR PRE SLNEČNÍK | Nie |
| HĹBKA STOLIČKY | 63 cm |
| TYP PODNOŽE | 4 nohy |
| HĹBKA | 63 cm |
| HĹBKA | 90 cm |
| DEKOR | Antracit |
| VÝŠKA SEDU | 42,5 cm |
| OPIERKY RUK | Áno |
| TYP OPIERKY RUKOU | Pevné |
| Hmotnosť | 23600.000g |