Záhradný jedálenský set 5 ks Dekorhome 140 cm
355.00 €
Do obchodu
Tento záhradný jedálenský set sa pýši elegantným dizajnom a je skvelou voľbou pre stolovanie či leňošenie na terase a záhrade. Stôl a stoličky majú rám z... Celý popis
Popis
Tento záhradný jedálenský set sa pýši elegantným dizajnom a je skvelou voľbou pre stolovanie či leňošenie na terase a záhrade.
Stôl a stoličky majú rám z práškovo lakovanej ocele, čo zaručuje ich odolnosť a stabilitu. Keďže sú záhradné stoličky zhotovené z vodeodolnej a priedušnej textilenovej tkaniny, sú mimoriadne odolné, ľahko sa udržujú a sú vhodné na každodenné vonkajšie použitie.
Jedálenské stoličky je možné zložiť, aby ste ušetrili miesto, keď sa práve nepoužívajú. Nohy terasového stola sú štýlovo spracované, pýšia sa dynamicky zakrivenými detailmi a dodávajú mu pevnosť a štýl. Vytvorí tak výrazný prvok vášho vonkajšieho priestoru.
Hladká sklenená stolová doska sa ľahko čistí vlhkou handričkou. Navyše sa skvele hodí na servírovanie jedla či pitia a na vystavovanie rôznych dekorácií.
Poznámka: Aby ste predĺžili životnosť vášho záhradného nábytku, odporúčame vám pravidelne ho čistiť a nenechávať ho zbytočne vonku nechránený.
Čistenie: Použite jemný mydlový roztok.
Skladovanie: Ak je to možné, skladujte ho na chladnom a suchom mieste v interiéri. Pokiaľ výrobok skladujete vonku, chráňte ho pod vodeodolným krytom. Po daždi alebo snežení zotrite z povrchov prebytočnú vodu či sneh. Zaistite dostatočnú cirkuláciu vzduchu, aby sa nábytok nepoškodil vlhkosťou.
Farba:čierna / sivá
Materiál:textilen / oceľ s práškovým nástrekom / sklo
Rozmery stola:šírka: 140 / 180 cmhĺbka: 70 / 80 cmvýška: 70 cm
140 x 70 x 70 cm180 x 80 x 70 cm
Výber rozmeru stola zvoľte vo variante produktu. Pokiaľ Vami vybraný variant nie je vo výbere, je dočasne nedostupný.
Rozmery stoličky:šírka: 45 cmhĺbka: 54 cmvýška: 86 cm
Hmotnosť:36 / 45 kg
Parametre
| FARBA | Čierna |
|---|---|
| FARBA | Sivá |
| POČET MIEST NA SEDENIE | 4 osoby |
| TYP STOLA | Jedálenský |
| TYP STOLA | Záhradný |
| TYP STOLA | Odkladací |
| ŠTÝL | Moderný |
| MATERIÁL NÔH | Kov |
| MATERIÁL DOSKY | Sklo |
| HMOTNOSŤ | 45 kg |
| HMOTNOSŤ | 36 kg |
| NOHY STOLA | 4 nohy |
| TVAR | Štvorcový |
| TVAR | Obdĺžnikový |
| MATERIÁL | Kov |
| MATERIÁL | Sklo |
| MATERIÁL | Textilen |
| ŠÍRKA | 45 cm |
| ŠÍRKA | 180 cm |
| ŠÍRKA | 140 cm |
| VÝŠKA | 86 cm |
| VÝŠKA | 70 cm |
| HĹBKA STOLU | 80 cm |
| HĹBKA STOLU | 90 cm |
| VÝŠKA STOLA | 70 cm |
| OBSAH SETU | 1x stôl |
| OBSAH SETU | 4x stolička |
| NASTAVITEĽNÁ VÝŠKA | Nie |
| ŠÍRKA STOLIČKY | 45 cm |
| ROZKLADACIA | Nie |
| OTVOR PRE SLNEČNÍK | Nie |
| VÝŠKA STOLIČKY | 70 cm |
| HĹBKA | 54 cm |
| HĹBKA | 80 cm |
| HĹBKA | 70 cm |
| TYP PODNOŽE | 4 nohy |
| HĹBKA STOLIČKY | 54 cm |
| OPIERKY RUK | Nie |
| ŠÍRKA STOLA | 140 cm |
| Hmotnosť | 45300.000g |