Záhradný jedálenský set 5 ks akácie Dekorhome Štvorcový
408.40 €
Do obchodu
Usaďte sa na príjemnú večeru či obed pod holým nebom s týmto dreveným skladacím záhradným jedálenským setom. Tento jedálenský set je vyrobený z masívneho... Celý popis
Popis
Usaďte sa na príjemnú večeru či obed pod holým nebom s týmto dreveným skladacím záhradným jedálenským setom.
Tento jedálenský set je vyrobený z masívneho akáciového dreva, je robustný a stabilný. Olejom napustený povrch nábytku ľahko vyčistíte navlhčenou handričkou. Ako jedálenský stôl, tak aj stoličky je možné zložiť, aby zbytočne neprekážali, keď ich práve nepoužívate.
Poznámka: Aby ste predĺžili životnosť vášho záhradného nábytku, odporúčame vám pravidelne ho čistiť a nenechávať ho zbytočne vonku nechránený.
Čistenie: Použite jemný mydlový roztok.
Skladovanie: Ak je to možné, skladujte ho na chladnom a suchom mieste v interiéri. Pokiaľ výrobok skladujete vonku, chráňte ho pod vodeodolným krytom. Po daždi alebo snežení zotrite z povrchov prebytočnú vodu či sneh. Zaistite dostatočnú cirkuláciu vzduchu, aby sa nábytok nepoškodil vlhkosťou.
Farba:akácie
Materiál:masívne akáciové drevo s povrchovou olejovou úpravou
Rozmery stola (zložený):šírka: 90 (90) cmhĺbka: 90 (8) cmvýška: 75 (108) cm
hrúbka dosky: 1,8 cm
Tvar:okrúhlyštvorcový
Výber tvaru zvoľte vo variante produktu. Pokiaľ Vami vybraný variant nie je vo výbere, je dočasne nedostupný.
Rozmery stoličky:šírka: 54 cmhĺbka: 57 cmvýška: 91 cm
hĺbka sedu: 39 cmšírka sedu: 44 cmvýška sedu: 44 cm
Hmotnosť:36 g
Dodávané v demonte.
Balenie obsahuje: 1 x stôl, 4 x stoličky
Parametre
| POČET MIEST NA SEDENIE | 4 osoby |
|---|---|
| TYP STOLA | Jedálenský |
| TYP STOLA | Záhradný |
| ŠTÝL | Vidiecky |
| ŠTÝL | Nadčasový |
| MATERIÁL NÔH | Masívne drevo |
| NOHY STOLA | 2 nohy |
| MATERIÁL DOSKY | Masívne drevo |
| FARBA | Hnedá |
| HMOTNOSŤ | 36 kg |
| POLOHOVACIE | Nie |
| MATERIÁL | Masívne drevo |
| DEKOR | Akácia |
| VÝŠKA | 75 cm |
| VÝŠKA | 91 cm |
| ŠÍRKA | 54 cm |
| ŠÍRKA | 90 cm |
| OBSAH SETU | 1x stôl |
| OBSAH SETU | 4x stolička |
| SKLADACIE | Áno |
| VÝŠKA SEDU | 44 cm |
| NASTAVITEĽNÁ VÝŠKA | Nie |
| HĹBKA SEDU | 39 cm |
| ROZKLADACIA | Nie |
| ÚLOŽNÝ PRIESTOR | Nie |
| OTVOR PRE SLNEČNÍK | Nie |
| HĹBKA | 57 cm |
| HĹBKA | 90 cm |
| PRIEMER | 90 cm |
| OPIERKY RUK | Áno |
| TYP OPIERKY RUKOU | Pevné |
| ŠÍRKA SEDU | 44 cm |
| TVAR | Štvorcový |
| Hmotnosť | 36000.000g |