Záhradný jedálenský set 5 ks akácie Dekorhome Sivá
970.90 €
Do obchodu
Tento klasický drevený záhradný jedálenský set sa skvele hodí na stolovanie a na relaxáciu s rodinou a priateľmi na záhrade či dvore. Masívne akáciové drevo... Celý popis
Popis
Tento klasický drevený záhradný jedálenský set sa skvele hodí na stolovanie a na relaxáciu s rodinou a priateľmi na záhrade či dvore. Masívne akáciové drevo je krásny prírodný materiál. Akáciové drevo je tropické tvrdé drevo, ktoré má hustú štruktúru a je pevné a odolné.
Drevené rámy zaisťujú mimoriadnu pevnosť a stabilitu. Mierne zaoblené operadlá a podrúčky dodávajú laviciam a kreslám extra pohodlie. Silne polstrované a odnímateľné podušky navyše poskytujú optimálne pohodlie pri vašom vonkajšom posedení.
Pevná stolná doska: Robustná stolná doska s lamelovým dizajnom ponúka dostatok priestoru na podávanie občerstvenia, vystavenie dekoratívnych predmetov alebo položenie košíkov s ovocím či iných nevyhnutností.
Poznámka: Aby ste predĺžili životnosť vášho záhradného nábytku, odporúčame vám pravidelne ho čistiť a nenechávať ho zbytočne vonku nechránený.
Čistenie: Použite jemný mydlový roztok.
Skladovanie: Ak je to možné, skladujte ho na chladnom a suchom mieste v interiéri. Pokiaľ výrobok skladujete vonku, chráňte ho pod vodeodolným krytom. Po daždi alebo snežení zotrite z povrchov prebytočnú vodu či sneh. Zaistite dostatočnú cirkuláciu vzduchu, aby sa nábytok nepoškodil vlhkosťou.
Farba:hnedá / krémováhnedá / sivá
Výber farby zvoľte vo variante produktu. Pokiaľ Vami vybraný variant nie je vo výbere, je dočasne nedostupný.
Materiál:masívne akáciové drevo s povrchovou olejovou úpravou / látka / molitan
Rozmery stola:šírka: 150 cmhĺbka: 90 cmvýška: 74 cm
Rozmery lavice:šírka: 120 cmhĺbka: 60 cmvýška: 90 cm
Rozmery kresla:šírka: 64 cmhĺbka: 60 cmvýška: 90 cm
výška sedu: 44 cm
Hmotnosť:72 g
Dodávané v demonte.
Balenie obsahuje: 1 x stôl, 2 x lavice, 2 x kreslo, 4 x poduška na sedák
Parametre
| POČET MIEST NA SEDENIE | 6 osob |
|---|---|
| FARBA | Sivá |
| FARBA | Hnedá |
| FARBA | Krémová |
| TYP STOLA | Jedálenský |
| TYP STOLA | Záhradný |
| ŠTÝL | Vidiecky |
| ŠTÝL | Nadčasový |
| MATERIÁL NÔH | Masívne drevo |
| MATERIÁL DOSKY | Masívne drevo |
| VÝŠKA STOLA | 74 cm |
| NOHY STOLA | 4 nohy |
| HMOTNOSŤ | 72 kg |
| TVAR | Obdĺžnikový |
| POLOHOVACIE | Nie |
| MATERIÁL | Masívne drevo |
| DEKOR | Akácia |
| OBSAH SETU | 2x kreslo |
| OBSAH SETU | 2x lavica |
| OBSAH SETU | 1x stôl |
| VÝŠKA KRESLA | 90 cm |
| ŠÍRKA KRESLA | 64 cm |
| VÝŠKA | 90 cm |
| VÝŠKA | 74 cm |
| ŠÍRKA | 64 cm |
| ŠÍRKA | 120 cm |
| ŠÍRKA | 150 cm |
| SKLADACIE | Nie |
| VÝŠKA LAVICE | 90 cm |
| VÝŠKA SEDU | 44 cm |
| HĹBKA STOLU | 90 cm |
| ŠÍRKA STOLA | 150 cm |
| NASTAVITEĽNÁ VÝŠKA | Nie |
| HĹBKA KRESLA | 60 cm |
| ROZKLADACIA | Nie |
| ÚLOŽNÝ PRIESTOR | Nie |
| OTVOR PRE SLNEČNÍK | Áno |
| HĹBKA | 60 cm |
| HĹBKA | 90 cm |
| OPIERKY RUK | Áno |
| TYP OPIERKY RUKOU | Pevné |
| HĹBKA LAVICE | 60 cm |
| ŠÍRKA LAVICE | 120 cm |
| BAREVNÁ VARIANTA | Sivá |
| Hmotnosť | 72600.000g |