Záhradný jedálenský set 4+1 D2820 akácie Dekorhome
210.90 €
Do obchodu
Jedálenská súprava vyrobená z masívneho akáciového dreva s certifikáciou FSC® zaujme svojím elegantným dizajnom a funkčnosťou. Skladá sa zo stola a štyroch... Celý popis
Popis
Jedálenská súprava vyrobená z masívneho akáciového dreva s certifikáciou FSC® zaujme svojím elegantným dizajnom a funkčnosťou. Skladá sa zo stola a štyroch stoličiek a je ideálny pre 4 osoby.
Vďaka skladacej funkcii robustného záhradného nábytku ho je možné behom chvíľky zložiť a uložiť pre úsporu miesta. Na ploche stola si môžete vychutnať raňajky na balkóne alebo záhrade. Prirodzená farba prispieva k príjemnej atmosfére.
Sada je odolná voči poveternostným vplyvom a je ideálne pre trvalé vonkajšie použitie.
Farba:prírodná akácia
Materiál:masívne akáciové drevo
Rozmery stola:šírka: 120 cmhĺbka: 70 cmvýška: 75 cm
Rozmery stoličky:šírka: 50 cmhĺbka: 60 cmvýška: 90 cm
Dodávané v demonte.
Balenie obsahuje:1 x stôl4 x stoličkamontážny materiálmontážny návodpokyny na starostlivosť
Parametre
| POČET MIEST NA SEDENIE | 4 osoby |
|---|---|
| TYP STOLA | Jedálenský |
| TYP STOLA | Sklápací |
| TYP STOLA | Záhradný |
| ŠTÝL | Vidiecky |
| ŠTÝL | Moderný |
| ŠTÝL | Praktický |
| MATERIÁL NÔH | Masívne drevo |
| NOHY STOLA | 2 nohy |
| NOHY STOLA | 4 nohy |
| MATERIÁL DOSKY | Masívne drevo |
| FARBA | Hnedá |
| TVAR | Obdĺžnikový |
| MATERIÁL | Kov |
| MATERIÁL | Masívne drevo |
| POLOHOVACIE | Nie |
| DEKOR | Akácia |
| VÝŠKA | 75 cm |
| VÝŠKA | 90 cm |
| ŠÍRKA | 50 cm |
| ŠÍRKA | 120 cm |
| OBSAH SETU | 1x stôl |
| OBSAH SETU | 4x stolička |
| SKLADACIE | Áno |
| ROZKLADACIA | Áno |
| ÚLOŽNÝ PRIESTOR | Nie |
| OTVOR PRE SLNEČNÍK | Nie |
| OPIERKA HLAVY | Ne |
| HĹBKA | 60 cm |
| HĹBKA | 70 cm |
| TYP PODNOŽE | 4 nohy |
| TYP PODNOŽE | 2 nohy |
| BEDERNÁ OPIERKA | Áno |
| OPIERKY RUK | Nie |
| Hmotnosť | 40000.000g |