Záhradný jedálenský set 3 ks TRENTON BALCONY Allibert Grafit
165.60 €
Do obchodu
Posedenie TRENTON BALCONY je vhodné na balkóny, na terasy, do záhrady, ale aj do interiéru. Skladá sa zo stolíka a dvoch kresielok, ktoré majú vyššiu opierku.... Celý popis
Popis
Posedenie TRENTON BALCONY je vhodné na balkóny, na terasy, do záhrady, ale aj do interiéru. Skladá sa zo stolíka a dvoch kresielok, ktoré majú vyššiu opierku.
Súprava je vyrobená z lisovaného plastu v imitácii prírodného ratanu. Set je doplnený o podušky, ktoré zaistia ešte väčšie pohodlie.
Jednoduchá montáž aj údržba. Set je odolný nepriazni počasia aj UV žiareniu.
Farba:cappuccino / pieskovágrafit / sivá
Výber farby zvoľte vo variante produktu. Pokiaľ Vami vybraný variant nie je vo výbere, je dočasne nedostupný.
Materiál:lisovaný plast / látka
Rozmery kresla:šírka: 62 cmhĺbka: 60 cmvýška: 89 cm
Rozmery stolíka:šírka: 39 cmhĺbka: 39 cmvýška: 42 cm
Nosnosť:kreslo: 110 kgstolík: 50 kg
Hmotnosť:17 kg
Dodávané v demonte.
Parametre
| FARBA | Sivá |
|---|---|
| FARBA | Krémová |
| FARBA | Cappuccino |
| TYP STOLA | Záhradný |
| TYP STOLA | Konferenčný |
| ŠTÝL | Moderný |
| NOHY STOLA | Atypické |
| MATERIÁL DOSKY | Plast |
| HMOTNOSŤ | 17 kg |
| POČET MIEST NA SEDENIE | 2 osoby |
| MATERIÁL | Plast |
| MATERIÁL | Látka |
| POLOHOVACIE | Nie |
| OBSAH SETU | 2x kreslo |
| OBSAH SETU | 1x stolík |
| NOSNOSŤ | 110 kg |
| NOSNOSŤ | 50 kg |
| VÝŠKA KRESLA | 89 cm |
| ŠÍRKA KRESLA | 62 cm |
| VÝŠKA | 89 cm |
| VÝŠKA | 42 cm |
| ŠÍRKA | 62 cm |
| ŠÍRKA | 39 cm |
| VÝŠKA STOLA | 42 cm |
| SKLADACIE | Nie |
| NASTAVITEĽNÁ VÝŠKA | Nie |
| HĹBKA KRESLA | 60 cm |
| OTVOR PRE SLNEČNÍK | Nie |
| MATERIÁL NÔH | Plast |
| DEKOR | Grafit |
| ŠÍRKA STOLA | 39 cm |
| HĹBKA STOLU | 39 cm |
| HĹBKA | 39 cm |
| HĹBKA | 60 cm |
| OPIERKY RUK | Áno |
| TYP OPIERKY RUKOU | Pevné |
| BAREVNÁ VARIANTA | Grafit |
| Hmotnosť | 17000.000g |