Záhradný jedálenský set 3 ks skladacia Dekorhome Sivohnedá taupe
216.70 €
Do obchodu
Tento záhradný jedálenský set z dreva má špeciálny dizajn, s ktorým krásne vynikne na každej záhrade, terase či dvore. Nábytok je zhotovený z extrémne... Celý popis
Popis
Tento záhradný jedálenský set z dreva má špeciálny dizajn, s ktorým krásne vynikne na každej záhrade, terase či dvore.
Nábytok je zhotovený z extrémne odolného teakového tvrdého dreva, ktoré už prešlo procesom zmršťovanie, bolo umelo vysušené a potom jemne a veľmi hladko obrúsené. Teakové drevo je oceňované pre svoju výnimočnú pevnosť a klimatickú odolnosť, a preto je jedným z najobľúbenejších materiálov pre výrobu záhradného nábytku. Je to skvelá voľba, ak si chcete zaobstarať záhradný nábytok, ktorý vám bude slúžiť dlhé roky.
Jedálenský stôl a stoličky je možné zložiť, aby vám zbytočne nezaberali miesto, keď ich práve nepoužívate. Priložená poduška funguje nielen ako praktický doplnok, ale aj ako pekná dekorácia.
Farba:krémovábéžováčervenávínovásvetlomodrámodrázelenátmavozelenásivohnedá taupesiváantracitčierna
Výber farby zvoľte vo variantoch produktu. Pokiaľ Vami vybraná variant nie je vo výbere, je dočasne nedostupná.
Materiál:jemne brúsené teakové tvrdé drevo ošetrené lazúrou na vodnej báze / látka (100% polyester)
Rozmery stolíka:šírka: 50 cmhĺbka: 50 cmvýška: 50 cm
rozmer v zloženom stave: 57 x 50 x 7,5 cm
Rozmery stoličky:šírka: 46 cmhĺbka: 62 cmvýška: 90 cm
hĺbka sedu: 42 cmvýška sedu: 45 cm
rozmery podušiek: 40 x 40 x 7 cm
rozmer v zloženom stave: 109 x 46 x 9 cm
Hmotnosť:18,7 kg
Dodávané v demonte.
Parametre
| FARBA | Čierna |
|---|---|
| FARBA | Zelená |
| FARBA | Modrá |
| FARBA | Červená |
| FARBA | Sivá |
| FARBA | Hnedá |
| FARBA | Béžová |
| FARBA | Krémová |
| TYP STOLA | Záhradný |
| TYP STOLA | Odkladací |
| ŠTÝL | Moderný |
| ŠTÝL | Praktický |
| MATERIÁL NÔH | Masívne drevo |
| MATERIÁL DOSKY | Masívne drevo |
| NOHY STOLA | 4 nohy |
| TVAR | Štvorcový |
| POLOHOVACIE | Nie |
| MATERIÁL | Masívne drevo |
| MATERIÁL | Látka |
| HĹBKA SEDU | 42 cm |
| ŠÍRKA | 50 cm |
| ŠÍRKA | 46 cm |
| VÝŠKA | 90 cm |
| VÝŠKA | 50 cm |
| ŠÍRKA STOLA | 50 cm |
| VÝŠKA SEDU | 45 cm |
| HĹBKA STOLU | 50 cm |
| SKLADACIE | Áno |
| OBSAH SETU | 2x stolička |
| OBSAH SETU | 1x stolík |
| OBSAH SETU | 2x poduška na sedák |
| VÝŠKA STOLA | 50 cm |
| NASTAVITEĽNÁ VÝŠKA | Nie |
| ŠÍRKA STOLIČKY | 46 cm |
| VÝŠKA STOLIČKY | 90 cm |
| ROZKLADACIA | Nie |
| OTVOR PRE SLNEČNÍK | Nie |
| HĹBKA STOLIČKY | 62 cm |
| HMOTNOSŤ | 18,7 kg |
| HĹBKA | 62 cm |
| HĹBKA | 50 cm |
| TYP PODNOŽE | 4 nohy |
| DEKOR | Antracit |
| DEKOR | Teakové drevo |
| OPIERKY RUK | Nie |
| BAREVNÁ VARIANTA | Sivohnedá taupe |
| Hmotnosť | 18680.000g |