Záhradný jedálenský set 3 ks Dekorhome Svetlosivá
479.30 €
Do obchodu
Vdýchnite svojmu bývaniu nový estetický pôvab s týmto záhradným jedálenským setom! Jedálenský stôl je zhotovený z masívneho akáciového dreva s olejovaným... Celý popis
Popis
Vdýchnite svojmu bývaniu nový estetický pôvab s týmto záhradným jedálenským setom!
Jedálenský stôl je zhotovený z masívneho akáciového dreva s olejovaným povrchom, takže je stabilný, odolný a nenáročný na údržbu. Záhradné stoličky majú rám z práškovo lakovanej ocele, opletený okrúhlym PE ratanom, ktorý výborne vzdoruje klimatickým vplyvom.
Dlho vám preto vydrží a ľahko ich očistíte. Husto polstrované podušky vám pri odpočinku zaručia mimoriadny komfort. Ich poťahy sú opatrené zipsom, aby ste ich mohli bez námahy stiahnuť a oprať. Nohy z masívneho akáciového dreva prispievajú k lepšej stabilite a dlhšej životnosti. Vzhľadom na ich ľahkú konštrukciu je možné jedálenské stoličky jednoducho presúvať, kam potrebujete.
Poznámka: Odporúčame jedálenský set za dažďa, snehu a mrazu prikryť, aby vám dobre slúžil čo najdlhšie.
Farba:svetlosivá / čierna / akáciatmavosivá / čierna / akácia
Výber farby zvoľte vo variantách produktu. Pokiaľ Vami vybraný variant nie je vo výbere, je dočasne nedostupný.
Materiál:polyratan / lakovaná oceľ / masívne akáciové drevo / látka (100% polyester)
Rozmery stola:šírka: 85 cmhĺbka: 85 cmvýška: 74 cm
Rozmery stoličky:šírka: 62 cmhĺbka: 65 cmvýška: 92 cm
šírka sedu: 54 cmhĺbka sedu: 49 cmvýška sedu: 41 cm
výška podrúčiek od zeme: 64 cm
Hmotnosť:41 kg
Balenie obsahuje: 1 x stôl, 2 x kreslo, 2 x poduška na sedák
Dodávané v demonte.
Parametre
| FARBA | Čierna |
|---|---|
| FARBA | Sivá |
| FARBA | Hnedá |
| FARBA | Krémová |
| TYP STOLA | Jedálenský |
| TYP STOLA | Záhradný |
| ŠTÝL | Moderný |
| ŠTÝL | Ratanový |
| ŠTÝL | Elegantný |
| MATERIÁL NÔH | Kov |
| MATERIÁL NÔH | Plast |
| MATERIÁL DOSKY | Masívne drevo |
| VÝŠKA STOLA | 74 cm |
| HMOTNOSŤ | 41 kg |
| NOHY STOLA | 4 nohy |
| POČET MIEST NA SEDENIE | 2 osoby |
| TVAR | Štvorcový |
| MATERIÁL | Kov |
| MATERIÁL | Plast |
| MATERIÁL | Masívne drevo |
| MATERIÁL | Látka |
| MATERIÁL | Technoratan |
| DEKOR | Umelý ratan |
| DEKOR | Akácia |
| POLOHOVACIE | Nie |
| OBSAH SETU | 2x kreslo |
| OBSAH SETU | 1x stôl |
| OBSAH SETU | 2x poduška na sedák |
| VÝŠKA KRESLA | 92 cm |
| ŠÍRKA KRESLA | 62 cm |
| VÝŠKA | 92 cm |
| VÝŠKA | 74 cm |
| ŠÍRKA | 62 cm |
| ŠÍRKA | 85 cm |
| HĹBKA SEDU | 49 cm |
| VÝŠKA SEDU | 41 cm |
| ŠÍRKA STOLA | 85 cm |
| NASTAVITEĽNÁ VÝŠKA | Nie |
| HĹBKA KRESLA | 65 cm |
| ROZKLADACIA | Nie |
| OTVOR PRE SLNEČNÍK | Nie |
| HĹBKA STOLU | 85 cm |
| HĹBKA | 65 cm |
| HĹBKA | 85 cm |
| ŠÍRKA SEDU | 54 cm |
| BAREVNÁ VARIANTA | Svetlosivá |
| Hmotnosť | 41000.000g |