Záhradný jedálenský set 3 ks Dekorhome Čierna
315.20 €
Do obchodu
Vytvorte si nové fascinujúce záhradné posedenie s naším trojdielnym bistro setom. Je ideálny pre pohodové chvíle vo dvoch s pohárom osviežujúceho nápoja a... Celý popis
Popis
Vytvorte si nové fascinujúce záhradné posedenie s naším trojdielnym bistro setom. Je ideálny pre pohodové chvíle vo dvoch s pohárom osviežujúceho nápoja a niečím dobrým na zub! Jedálenský set ponúkame v troch farebných variantoch: čierna / čierna, antracit / antracit a hnedá / krémová.
Bistro set z PVC ratanu napleteného na jemne lakovaný oceľový rám je stabilný a odolný voči UV žiareniu aj nepriazni počasia. Stolné dosku tvorí priehľadné tvrdené sklo, ktoré sa ľahko čistia. Na odkladací stolík si môžete prestrieť ľahké občerstvenie, odložiť knihy či nápoja a mať všetko potrebné na dosah ruky. Súčasťou balenia sú tiež pohodlné podušky, aby ste si pri chvíľach odpočinku mohli dopriavať mimoriadny komfort a oporu.
Balenie obsahuje 2 kreslá a 1 odkladací stolík.
Farba:čierna / čiernaantracit / antracithnedá / krémová
Farbu setu zvoľte vo variantoch produktu.
Materiál:umelý ratan / oceľ / sklo / polyester
Rozmery stola:priemer: 35/40 cmvýška: 48 cm
Rozmery stoličky:šírka: 60 cmhĺbka: 54 cmvýška: 58 cm
výška sedu: 46 cm
Hmotnosť:15 kg
Parametre
| FARBA | Čierna |
|---|---|
| FARBA | Sivá |
| FARBA | Hnedá |
| FARBA | Krémová |
| TYP STOLA | Záhradný |
| TYP STOLA | Konferenčný |
| TYP STOLA | Odkladací |
| ŠTÝL | Moderný |
| MATERIÁL NÔH | Kov |
| MATERIÁL NÔH | Plast |
| MATERIÁL DOSKY | Sklo |
| HMOTNOSŤ | 15 kg |
| POČET MIEST NA SEDENIE | 2 osoby |
| TVAR | Guľatý |
| MATERIÁL | Kov |
| MATERIÁL | Plast |
| MATERIÁL | Polyester |
| MATERIÁL | Sklo |
| MATERIÁL | Látka |
| MATERIÁL | Technoratan |
| DEKOR | Umelý ratan |
| DEKOR | Antracit |
| ŠÍRKA | 40 cm |
| ŠÍRKA | 60 cm |
| ŠÍRKA | 35 cm |
| OBSAH SETU | 1x stôl |
| OBSAH SETU | 2x stolička |
| ŠÍRKA STOLA | 40 cm |
| ŠÍRKA STOLA | 35 cm |
| HĹBKA STOLU | 40 cm |
| HĹBKA STOLU | 35 cm |
| VÝŠKA SEDU | 46 cm |
| VÝŠKA | 58 cm |
| VÝŠKA | 48 cm |
| NASTAVITEĽNÁ VÝŠKA | Nie |
| ŠÍRKA STOLIČKY | 60 cm |
| ROZKLADACIA | Nie |
| OTVOR PRE SLNEČNÍK | Nie |
| VÝŠKA STOLA | 48 cm |
| HĹBKA | 40 cm |
| HĹBKA | 54 cm |
| HĹBKA | 35 cm |
| NOHY STOLA | 1 noha |
| TYP PODNOŽE | 4 nohy |
| PRIEMER | 40 cm |
| PRIEMER | 35 cm |
| HĹBKA STOLIČKY | 54 cm |
| OPIERKY RUK | Áno |
| TYP OPIERKY RUKOU | Pevné |
| VÝŠKA STOLIČKY | 58 cm |
| BAREVNÁ VARIANTA | Čierna |
| Hmotnosť | 14780.000g |