Záhradný jedálenský set 2+1 Dekorhome Hnedá
433.20 €
Do obchodu
Vdýchnite svojmu bývanie nový estetický pôvab s týmto záhradným jedálenským setom! Jedálenský stôl je zhotovený z masívneho akáciového dreva s olejovaným... Celý popis
Popis
Vdýchnite svojmu bývanie nový estetický pôvab s týmto záhradným jedálenským setom!
Jedálenský stôl je zhotovený z masívneho akáciového dreva s olejovaným povrchom, takže je stabilný, odolný a nenáročný na údržbu.
Jedálenské stoličky majú rám z práškovo lakovanej ocele, opletený PE ratanom, ktorý výborne vzdoruje klimatickým vplyvom. Dlho vám preto vydržia a ľahko ich očistíte.
Ergonomický tvar spolu s husto polstrovanými poduškami vám pri sedení zaručí maximálne pohodlie. Polyesterové poťahy podušiek na zips nevyžadujú takmer žiadnu údržbu a dajú sa jednoducho stiahnuť a vyprať.
Poznámka: Odporúčame jedálenský set za dažďa, snehu a mrazu prikryť, aby vám dobre slúžil čo najdlhšie.
Farba:čierna / tmavosivá poduškahnedá / tmavosivá poduška
Výber farby zvoľte vo variante produktu. Pokiaľ Vami vybraná varianta nie je vo výbere, je dočasne nedostupná
Materiál:umelý ratan / práškovo lakovaná oceľ / masívne akáciové drevo s povrchovou olejovou úpravou / látka 100% polyester
Rozmery stola:šírka: 85 cmhĺbka: 85 cmvýška: 74 cm
Rozmery stoličky:šírka: 56 cmhĺbka: 60 cmvýška: 81,5 cm
šírka sedu: 41 cmhĺbka sedu: 45 cmvýška sedu: 41 cm
hrúbka podušky: 3 cm
Hmotnosť:29,5 kg
Dodávané v demonte.
Balenie obsahuje: 1 x stôl, 2 x kreslo, 2 x poduška na sedák
Parametre
| FARBA | Čierna |
|---|---|
| FARBA | Sivá |
| FARBA | Hnedá |
| TYP STOLA | Jedálenský |
| TYP STOLA | Záhradný |
| ŠTÝL | Moderný |
| ŠTÝL | Jednoduchý |
| VÝŠKA STOLA | 74 cm |
| NOHY STOLA | 4 nohy |
| POČET MIEST NA SEDENIE | 2 osoby |
| TVAR | Štvorcový |
| MATERIÁL | Kov |
| MATERIÁL | Masívne drevo |
| MATERIÁL | Polyester |
| MATERIÁL | Látka |
| MATERIÁL | Technoratan |
| DEKOR | Akácia |
| HĹBKA SEDU | 45 cm |
| ŠÍRKA | 56 cm |
| ŠÍRKA | 85 cm |
| OBSAH SETU | 1x stôl |
| OBSAH SETU | 2x stolička |
| OBSAH SETU | 2x poduška na sedák |
| VÝŠKA SEDU | 41 cm |
| ŠÍRKA STOLA | 85 cm |
| ŠÍRKA STOLIČKY | 56 cm |
| OTVOR PRE SLNEČNÍK | Nie |
| HĹBKA STOLU | 85 cm |
| HĹBKA STOLIČKY | 60 cm |
| VÝŠKA | 74 cm |
| VÝŠKA | 81,5 cm |
| HMOTNOSŤ | 29,2 kg |
| HĹBKA | 60 cm |
| HĹBKA | 85 cm |
| OPIERKY RUK | Áno |
| TYP OPIERKY RUKOU | Pevné |
| ŠÍRKA SEDU | 41 cm |
| VÝŠKA STOLIČKY | 81,5 cm |
| BAREVNÁ VARIANTA | Hnedá |
| Hmotnosť | 29200.000g |