Záhradný grilovací stôl Dekorhome
364.70 €
Do obchodu
MOBILNÝ STOLÍK Mobilný stolík je praktickým a moderným riešením pre všetkých, ktorí radi trávia čas grilovaním na terase alebo v záhrade. Vďaka svojej... Celý popis
Popis
MOBILNÝ STOLÍK
Mobilný stolík je praktickým a moderným riešením pre všetkých, ktorí radi trávia čas grilovaním na terase alebo v záhrade. Vďaka svojej priestrannej konštrukcii s dvojitými dverami a funkčnej antikorovej doske poskytuje dostatok priestoru na uloženie grilovacieho náčinia, príborov a ďalších potrieb.
FUNKČNÁ PRACOVNÁ DOSKA A PRAKTICKÉ ÚLOŽNÉ PRIESTORY
Skrinka je vybavená nerezovou doskou, ktorá slúži ako odolná a ľahko čistiteľná pracovná plocha na prípravu jedla. Dvojité dvere skrývajú priestranný úložný priestor, kam môžete bezpečne uložiť všetko potrebné na grilovanie. Na praktické rukoväte s háčikmi môžete zavesiť utierky, grilovacie kliešte alebo akékoľvek ďalšie príslušenstvo, ktoré chcete mať po ruke počas grilovania.
MATERIÁL
Stôl je vyrobený z pevného a voči poveternostným vplyvom odolného materiálu s atraktívnou štruktúrou pripomínajúcou drevo. Jeho doska je z nerezovej ocele, ktorá sa veľmi ľahko udržuje v čistote. Vďaka dvom vstavaným kolieskam je možné stôl ľahko presúvať.
TECHNICKÉ PARAMETRE
Materiál:
plast / nerezová doska
Rozmery:
šírka: 124 cm
hĺbka: 54 cm
výška: 90 cm
Objem skrinky:
207 l
Hmotnosť:
28 kg
MONTÁŽ
Tovar je dodávaný v rozloženom stave v kartónovom obale. Jednoduchá montáž je možná vďaka priloženému montážnemu návodu. Balenie obsahuje 4 závesné háčiky a otvárač na fľaše.
Parametre
| FARBA | Sivá |
|---|---|
| NOHY STOLA | 2 nohy |
| NOHY STOLA | 2 kolieska |
| HMOTNOSŤ | 28 kg |
| TVAR | Obdĺžnikový |
| MATERIÁL | Kov |
| MATERIÁL | Plast |
| VÝŠKA | 90 cm |
| SKLADACIE | Nie |
| ROZKLADACIA | Nie |
| ÚLOŽNÝ PRIESTOR | Áno |
| OTVOR PRE SLNEČNÍK | Nie |
| HĹBKA | 54 cm |
| ŠÍRKA | 124 cm |
| MATERIÁL NÔH | Plast |
| POČET POLÍC | 1 |
| DVERE | Dvojkrídlové |
| Hmotnosť | 27500.000g |