Záhradný cateringový stôl skladací 152x71x74 cm
51.30 €
Do obchodu
Praktický skladací cateringový stôl v niekoľkých veľkostiach veľmi uľahčuje prácu organizátorom akcií, ale skvele sa hodí aj na dovolenku do kempu. Vďaka... Celý popis
Popis
Praktický skladací cateringový stôl v niekoľkých veľkostiach veľmi uľahčuje prácu organizátorom akcií, ale skvele sa hodí aj na dovolenku do kempu.
Vďaka funkčnému modernému systému skladania nôh si získava stále viac priaznivcov aj medzi majiteľmi záhradiek a majiteľov rekreačných záhrad.
Kostra cateringového stola je vyrobená z ocele a vďaka metóde práškového lakovania je veľmi odolná proti mechanickému poškodeniu (otlaky, odreniny).
Obdĺžnikový tvar umožňuje kombinovať niekoľko stolov rôznymi spôsobmi.
Doska stola je vyrobená z vodeodolného materiálu s ľahko čistiteľným povrchom.
Po zložení nôh stolík pripomína kufor vybavený pohodlným madlom, ktoré značne uľahčuje jeho skladovanie a prepravu.
Farba:biela / sivá
Materiál:kov / HDPE plast
Rozmery:šírka: 152 / 180 / 244 cmhĺbka: 71 / 74,5 cmvýška: 73,5 / 74 / 74,5 cmhrúbka dosky stola: 2 cm
Výber rozmeru stola zvoľte vo variante produktu. Pokiaľ Vami vybraný variant nie je vo výbere, je dočasne nedostupný.
71 cm x 152 cm x 74 cm74,5 cm x 180 cm x 73,5 cm74,5 cm x 244 cm x 74,5 cm
Hmotnosť:13 / 15 / 21 kg
Parametre
| FARBA | Biela |
|---|---|
| FARBA | Sivá |
| POČET MIEST NA SEDENIE | 4 osoby |
| POČET MIEST NA SEDENIE | 6 osob |
| POČET MIEST NA SEDENIE | 5 osob |
| HRÚBKA DOSKY | 2 cm |
| TYP STOLA | Jedálenský |
| TYP STOLA | Sklápací |
| TYP STOLA | Záhradný |
| TYP STOLA | Univerzálny |
| MATERIÁL NÔH | Kov |
| NOHY STOLA | 2 nohy |
| NOHY STOLA | 4 nohy |
| MATERIÁL DOSKY | Plast |
| HMOTNOSŤ | 13 kg |
| HMOTNOSŤ | 21 kg |
| HMOTNOSŤ | 15 kg |
| TVAR | Obdĺžnikový |
| MATERIÁL | Kov |
| MATERIÁL | Plast |
| VÝŠKA | 74,5 cm |
| VÝŠKA | 74 cm |
| VÝŠKA | 73,5 cm |
| SKLADACIE | Áno |
| ROZKLADACIA | Nie |
| OTVOR PRE SLNEČNÍK | Nie |
| ŠÍRKA | 180 cm |
| ŠÍRKA | 152 cm |
| ŠÍRKA | 244 cm |
| HĹBKA | 71 cm |
| HĹBKA | 74,5 cm |
| ROZMER | 152x71x74 cm |
| Hmotnosť | 21000.000g |